Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[sopranos]
> [FIN-311684]
> Jaz sem ga kar odjavil, imel se občutek, da v Sloveniji dobim manj kot v drugih zahodnih državah, mogoče pa se le znajdel nisem dobro, sicer, na računalniku je geslo kar shranil, na televizorju pa sem vsak drugi, tretji dan moral vpisovati ime in geslo, dvakrat, trikrat pa tudi tisto dolgo "klobaso" za resetiranje. Ostal sem naročen na HBO.

Netflix izven ZDA je porazen. Bistveno manjši izbor vsebin. V Sloveniji je pa še za eno stopnjo slabši. Do Evrope se obnašajo res mačehovsko. Pravzaprav me preseneča, da toliko Evropejcev pristaja na ta drugo oz. tretjerazredni status.

Isto velja za Apple in podobne.

Evropejci čisto preveč idealiziramo ZDA in nekritično konzumiramo njihove proizvode.
Eh? Ameriski netflix je ameriski proizvod, jaz ga konzumiram in je super. Je pa res, da rabis skoraj inzenirsko diplomo za urediti tako, da lahko udobno gledas v sloveniji.

Netflix v sloveniji nima ponudbe, zato ker se ponudniki vsebin lepo zmenijo z monopolisti tipa PopTV, da dobijo ekskluzivne pravice in zakasnjeno predvajanje. Tako da lepo pritozbe posljite na Kranjcevo.