Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

robi2107 sporočil: 4.272
[PyotrNovak]
Koliko dobrih EU filmov se spomis zadnjih par let? Pa ne zahojene drame, da si potem se cel teden slabe volje. Film JE zabava, NE zatiranje samega sebe. Drame imam jaz cez glavo v poslu.
Moram fajn pobrskati po spominu, kdaj sem nazadnje gledal kakšen normalen amerićki film. V glavnem producirajo sama pretenciozna jajca z veliko razfukavanja in za lase privlečenih zgodb v stilu "bivši marinec, tajni agent, specialec, .... se maščuje nepridipravom in reši svet in blablabla", stupidne komedije v stilu Zadeta modela Vol. 37 in pa gnus od romantičnih komedij v stilu Moja bivša se flodra naokoli. In pa seveda reciklaže reciklaž. Brez zamere, ampak večina te produkcije je naravnana na zadovoljevanje publike z IQ-jem sobne temperature. Se pa med vsem tem drekom resnici na ljubo najde tudi kaj kvalitetnega. Ampak to je bolj kot ne izjema, ki potrjuje pravilo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2753735

Strani: 1

PyotrNovak sporočil: 5.775
Se strinjam.
1 V kino grem da se odklopim

2 Med EU in US filmi absolutno NI NOBENE primerjave ko gre za razresitev problemov, ki jih ima glavni junak. V EU propade, zmrzne, jamra cel film in na koncu totalno propade, v US pa po grdih zapletih zmaga, vsi se zmagovalno smejijo. Ce pa se za hocem zatreti samo berem nase novice, pa sem postrezen.

Apollo 13: defeat is NOT an option! Pa so jih spravili dol. Tip je spal v kapsuli in optimiral porabo.
bc123a sporočil: 48.253
[robi2107]
> [PyotrNovak]
> Koliko dobrih EU filmov se spomis zadnjih par let? Pa ne zahojene drame, da si potem se cel teden slabe volje. Film JE zabava, NE zatiranje samega sebe. Drame imam jaz cez glavo v poslu.

Moram fajn pobrskati po spominu, kdaj sem nazadnje gledal kakšen normalen amerićki film. V glavnem producirajo sama pretenciozna jajca z veliko razfukavanja in za lase privlečenih zgodb v stilu "bivši marinec, tajni agent, specialec, .... se maščuje nepridipravom in reši svet in blablabla", stupidne komedije v stilu Zadeta modela Vol. 37 in pa gnus od romantičnih komedij v stilu Moja bivša se flodra naokoli.
Ocitno netflixove lastne produkcije ne poznas.

www.youtube.com/watc...pCvKyjH7g8
aimon sporočil: 1.924
[robi2107]
Moram fajn pobrskati po spominu, kdaj sem nazadnje gledal kakšen normalen amerićki film.
Nobenega dobrega evropskega filma, ki je mlajši od 10 let, se trenutno ne spomnim, se mi je pa zdel dober ameriški film Gifted (2017), zanimiva in neobičajna zgodba, dobri igralci.

Film Gifted: www.imdb.com/title/tt4481414/

Strani: 1