Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0513ANITO sporočil: 10.795
[blink]
> [FIN-311684]
> > [Macadamia]
> > meni gre na bruhanje. državo vodijo debili s popravci. Od srede gimnazije sem bil mnenja, da mi ne bo več potrebno imeti kontakt z delom družbe, ki je nesposoben učenja, razumevanja, komunikacije. zadosti škode je bilo storjene, ko sem se moral vso osnovno šolo prilagajati retardirancem. pa smo zdaj v stanju, da sem suženj tega govna, ki je splavalo na vrh.
>
> Včeraj je na TV bila ponovitev stoječega omizja o minimalni plači, plačah...Levico je predstavljal Kordiš, ki je ponavljal fraze iz Marxovega Komunističnega manifesta, govoril eno in isto, ker očitno zadeve ne razume in ni sposoben učenja in razumevanja, deloval je kot oseba, ki ničesar ne razume, bolj huda je njegova aroganca, nesposobnost komunikacije, pogled z visoka in naj mi odpusti, kot da je vzel nekaj trdega.

Največji napsihiranci med mojimi kolegi in kolegicami imajo v žepu diplome iz FF in FDV. Vsi imajo varne službe v JS in na dolgo in široko klobasajo o Indiji Koromandiji, kjer država poskrbi za vse, standard in plače pa sta na nivoju najrazvitejših (kapitalističnih) držav. Vedno me tudi opomnejo, da tudi oni plačujejo davke.
Mora bit pa res fajn v taki družbi....(smajli z zavezano kravato)