Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

macon sporočil: 12.861
[Macadamia]
meni gre na bruhanje. državo vodijo debili s popravci. Od srede gimnazije sem bil mnenja, da mi ne bo več potrebno imeti kontakt z delom družbe, ki je nesposoben učenja, razumevanja, komunikacije. zadosti škode je bilo storjene, ko sem se moral vso osnovno šolo prilagajati retardirancem. pa smo zdaj v stanju, da sem suženj tega govna, ki je splavalo na vrh.
Jaz imam enako izkušnjo in povsem enako sem razmišljal v srednji šoli (usmerjeno izobraževanje druge polovice osemdesetih, ko ni bilo gimnazij, bil sem na računalniški srednji, ki je danes gimnazija Vič).

Pol ure slovenščine, tujega jezika ali matematike so se ukvarjali z največjim bebcem, medtem ko smo ostali klepetali ali gledali v zrak. Nadpovprečni je bil tretiran kot nekak nebodigatreba, ki s tem teži drugim.

Predstavljaj si športni klub, ki nabere neke talente, potem pa se ukvarja z najslabšim, da bo dohajal ostale. Najboljšega, ki bi lahko dosegel mednarodni nivo, pa zapostavlja in mu govori, naj da mir, saj njemu itak gre. Največji talent bo posledično obupal in dosegel malo ali nič, verjetno sam odšel, klub bo pa vesel, ker je najslabši po trudu in vložkih dosegel povprečne standarde.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2753693

Strani: 1

PyotrNovak sporočil: 5.775
Nekaj podobnega sem razlagal prijatelju iz US. Pa je rekel: mi se raje ukvarjamo z nadarjenimi, da so se boljsi, na koncu ostane vec tudi za bebce.

Vedno dobis na kar si fokusiran: pri nas na reveze, tam na bogate. Ce je glavna politicna tema minimalc, jih imas na koncu vedno vec na minimalcu. Law of attraction na delu.

Ko vidi evropejec cloveka v RR si misli: Koga je okradel, da si ga je lahko kupil?
Ko pa american: Kaj je delal da je zasluzil dovolj za RR?
WORLD OF DIFFERENCE.

Strani: 1