Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

vrac sporočil: 11.068
[shevchenko]
> In potem se pač zgodi, da država z dvigom minimalne plače povzroči zvišanje oskrbnin v domovih upokojencev.
>
> Saj vem kaj boš odgovoril... pa naj država zviša še pokojnine.

slabo me poznas. odgovoril bom: upokojenci naj prodajo svoje nepremicnine, pa bo denarja za oskrbo dovolj.

upokojenci imajo ze penzije in nepremicnine, hocejo pa imeti se place. halo... zraven pa se jamrajo, ces da jih skrbi, kako zelo tezko bo mladini priti do lastnega stanovanja. zadnjic sem to poslusal na avtobusu... takle mamo.

ps. si bolj nov na forumu, zato ti je odpusceno. ce bi bolj spremljal, bi videl, da se ne zavzemam kar vsepovprek za bonboncke. se pa striktno zavzemam, da so minimalne place pomembno vecje od socialnih in da so place v povprecju pomembno vecje od pokojnin.
Ko ti kradejo vsi odspred in odzad, si ti našel največje poražence tranzicije upokojence kot krivce za vse kar v državi ne štima... Strezni se prijatelj, nimaš prav.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2753647

Strani: 1

shevchenko sporočil: 21.898
Ko ti kradejo vsi odspred in odzad, si ti našel največje poražence tranzicije upokojence kot krivce za vse kar v državi ne štima... Strezni se prijatelj, nimaš prav.
jaz pac vidim kot najvecje porazence tranzicije tiste, ki morajo z minimalno placo placati najemnino in poloznice. kje dobijo za hrano, tega si niti ne predstavljam.

Strani: 1