Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[shevchenko]
koliko place ima varnostnik? minimalca?
Evo, shevcenko. To je odlicen argument, da minimalec ne sme biti pomemben faktor. Delodajalec, ki placuje minimalca ljudi ki nosijo miljone evrov, si je sam kriv (v tem primeru sicer ne vemo, kaksno placo sta imela). AMpak dvomim da recimo 2 jurja bruto, kot je po moje minimalna cifra, da si lahko priblizno ziher da dobis kader, ki ni lolek in bolek...

Ce sta bila placana manj, si je delodajalec tole povsem zasluzil.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2753480

Strani: 1

shevchenko sporočil: 21.898
Evo, shevcenko. To je odlicen argument, da minimalec ne sme biti pomemben faktor.
kdo pa pravi, da mora biti faktor?

realnost: brez minimalca bi bila placa 400 eur. saj itak nosis kufr, kaj pa je to takega :)

ps. denarja od teh dveh iztozit ne mores, ne vem sicer kaksen je postopek, ampak verjetno se (po)zavarovalnicam ob rekordnih dobickih tale milijoncek ne bo pretirano poznal
hostamox sporočil: 8.460
Sovaščan 23 let ima za tako delo 1200 , koliko je tu dodatkov me ne vprašat . Zaposlen je pa kako leto, dve. Sedaj ne vem za kake vsote gre, raznaša pa denar med drugim .
anon-204390 sporočil: 13.528
[bc123a]
> [shevchenko]
> koliko place ima varnostnik? minimalca?

Evo, shevcenko. To je odlicen argument, da minimalec ne sme biti pomemben faktor. Delodajalec, ki placuje minimalca ljudi ki nosijo miljone evrov, si je sam kriv (v tem primeru sicer ne vemo, kaksno placo sta imela). AMpak dvomim da recimo 2 jurja bruto, kot je po moje minimalna cifra, da si lahko priblizno ziher da dobis kader, ki ni lolek in bolek...

Ce sta bila placana manj, si je delodajalec tole povsem zasluzil.
Najbrž je imel zavarovano, tako da je ekonomsko gledano ceneje da plača premijo in tržno plačo.

Strani: 1