Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.870
Zadnja sprememba: najobj 14.01.2019 12:56
[bc123a]
> [rename]
> Dopovej to Unicredit banki, ki z mobilnim telefonom omogoca samo SI56....
Nekatere banke imajo omejitev da iz mobilca lahko nakazujes na znane račune. Recimo prvič nakazes iz web vmesnika, dodaš v kakšno listo pogosta/preverjena/favorite plačila pa mogoče gre. Da ne bo sedaj izpadlo da je dizaster od Abanke se ok????

Mimogrede Abanka NE omogoča prikaza IBAN tistega, ki ti je nakazal denar, če je fizična oseba!! V nobenem vmesniku. Sem najprej mislil da se tech support šali! Je baje na todo listi :))))
... čuj, to si ni izmislila Abanka, ampak so si to izmislili pametni ljudje v EU, zato da varujejo tebe in tvoje osebne podatke ... khmm, ker bi ti očitno lahko nekdo nakazal denar na tvoj osebni račun in bi ga potem ti imel preveč in oni drugi premalo, sploh če bi se to ponavljalo ...

P.S.: na komando pametnih ljudi v EU mi v NKBM v obvestilu na moj osebni elektronski naslov ob mojem plačilu moje položnice zakrijejo številko mojega osebnega računa, ker niti jaz sam očitno ne smem vedeti, kaj in kako sem nekaj plačal ... jebiga, zdaj je svoboda, zdaj je treba pazit, kaj kdo dela, tako da bomo v javnosti na komando EU kmalu vsi morali nositi nikab ali kaj je že tista črna rjuha z luknjo za oči, ki jo nosijo muslimanke, da bomo bolj varni ...