Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

smity sporočil: 248
[PyotrNovak]
Odhaja slovenska prihodnost....
DOBESEDNO.
Ostajajo lahko vodljivi butlji, ki kupijo vse kar se jim servira v medijih.
In par bedakov, ki smo pricakovali, da bo Slo v 10-15 letih postala normalna drzava.
BIGGEST mistake of our lives.
mi smo pričakovali, izjava ki opiše naše babyboomerje. A jutri boš tudi pričakoval, da ti spet Jazbinšek šenka stanovanje? Pričakujem torej sem! Vsi ti sinovi in hčerke babyboomerjev, ki pričakujejo med in mleko v tujini, jaz od njih nisem nikoli veliko pričakoval. Bi se pa dalo iz njih nekaj narediti, če bi ostali. Saj malokdo gre, oddidejo najbolj naivni, pohlepni, tisti ki imajo težave, pa tudi kak normalen gre v tujino, pač kroženje ljudi, saj tudi k nam kdo pride,...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2752613

Strani: 1

shevchenko sporočil: 21.898
tocno tako. nic ni narobe, ce gres, nic pa ni tudi narobe, ce ne gres. eno je sigurno: kolikor je slovenija taksna kot je, se niti v tujini ne cedita med in mleko... in slovenci res nismo nic posebnega, nismo pa niti manj sposobji od zahodnjakov. je pa res, da imajo eni strasno velike gobce
PyotrNovak sporočil: 5.775
Prijateljev sin, ki ga poznam od plenic, je računalniški genij. Dela za par največjih svetovnih firm. Živi med EU in US. Misliš da se bo tak dal tule jebat v glavo za drobiž 2-3000€ na mesec???
Nazadnje je bil že blizu 200.000 letno. Ga moram vprašat kje je sedaj, ko pride občasno nazaj na počitnice.
Verjetno vam gre na živce ker se najboljši mladi NE pustijo lupit temu zmazko od države.

Strani: 1