Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

PyotrNovak sporočil: 5.775
Odhaja slovenska prihodnost....
DOBESEDNO.
Ostajajo lahko vodljivi butlji, ki kupijo vse kar se jim servira v medijih.
In par bedakov, ki smo pricakovali, da bo Slo v 10-15 letih postala normalna drzava.
BIGGEST mistake of our lives.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2752564

Strani: 1

anon-234516 sporočil: 1.943
[PyotrNovak]
Odhaja slovenska prihodnost....
DOBESEDNO.
Ostajajo lahko vodljivi butlji, ki kupijo vse kar se jim servira v medijih.
In par bedakov, ki smo pricakovali, da bo Slo v 10-15 letih postala normalna drzava.
BIGGEST mistake of our lives.
Ja, ta članek je manipulacija " per excellence". Tipična mafijska poteza, da se slovenčkom še naprej barva možgane. Naši odhajajo zaradi nevzpodbudnega, mafijskega ustroja države.
Me zanima glede na članek koliko javnih uslužbencev je zbežalo v tujino, da bi si s pridobitvijo kompetenc tukaj izboljšali delovno okolje, seveda njim in nam, ki rabimo njihove skorumpirane storitve. ha,ha,ha bedaki in konji.
PLESKANJE SLOVENČKOV
smity sporočil: 248
[PyotrNovak]
Odhaja slovenska prihodnost....
DOBESEDNO.
Ostajajo lahko vodljivi butlji, ki kupijo vse kar se jim servira v medijih.
In par bedakov, ki smo pricakovali, da bo Slo v 10-15 letih postala normalna drzava.
BIGGEST mistake of our lives.
mi smo pričakovali, izjava ki opiše naše babyboomerje. A jutri boš tudi pričakoval, da ti spet Jazbinšek šenka stanovanje? Pričakujem torej sem! Vsi ti sinovi in hčerke babyboomerjev, ki pričakujejo med in mleko v tujini, jaz od njih nisem nikoli veliko pričakoval. Bi se pa dalo iz njih nekaj narediti, če bi ostali. Saj malokdo gre, oddidejo najbolj naivni, pohlepni, tisti ki imajo težave, pa tudi kak normalen gre v tujino, pač kroženje ljudi, saj tudi k nam kdo pride,...

Strani: 1