Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0513ANITO sporočil: 10.814
[Endimion]
A si dal ti svoja starša postrellit? Da ti ne odžirata substance...

A če je zdravnik pivatnik je realni sektor... in je nekaj ustvaril (ti si mu pa plačal), če pa je v UKC, je pa parazit.....

Isuse...
Zanimivo, kako Ti manipuliraš z mojimi izjavami.

Kolikor vem se tudi, v času, ko je bil ekonomski sistem bistveno drugačen, ni staršev nikoli pobijalo (posamezniki, ki so si kaj takega drznili so pa obstajali prej in tudi sedaj, ampak to je področje za kako črno kroniko..ane?), pač pa se je v njihovi starosti zanje skrbeo.

Kar se pa tiče Javnega zdravstva sem pa letos bil deležen njihovih storitev....kmalu bi zaradi ledvičnega kamna pristal trajno na dializi, tako piš me vuharski zna biti odnos zdravnikov. Na srečo je na UKC še kak drug oddelek polek tistega, ki me je uradno zdravil, tako da mi je edina ledvica hvalabogu začela po 3 dneh ponovno delovati. S kamnom ja pa potem opravila kar mati narava in ne naše zdravstvo.

Da o razsipanju denarja za moje zdravljenje raje ne govorim...stvar, ki se jo pozdravi v 2-3 dneh so zdravili 14 dni, mene kot pacienta skoraj zajebali, na koncu se je pa po naravni poti vse skupaj k sreči ugodno končalo.

Za konec pa to...Nikakršnega razloga ni, da se zdravstvo nebi podredilo

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2752558

Strani: 1

PyotrNovak sporočil: 5.775
Če sistem deluje skoraj popolnoma odprtozančno, KDO potem skrbi za stabilnost sistema? Nihče; tak sistem se po definiciji MORA razpast.

Nekaj mojih prijateljev so "fušarji" dokončno pozdravili vseh tegob na tem svetu. I? NIKOME NIŠTA. Sepsa pri rutinski operaciji žil na nogi.

Se spomniš afere v Celju kjer niso pregledali nekaj tisoč vzorcev za rak?
Nikoli ni nihče odgovarjal za to. V okviru zdajšnjega sitema to tudi ni mogoče.

Dvig minimalca? SEVEDA, reveži morajo živet dostojno življenje. Dvig oskrbnine v domu za ostarele? KVA PAJ ZDJ TO?

1% of people think, 9% watch them think, 90% would rather die than think.

Strani: 1