Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-50337 sporočil: 212
Jaz imam račun pri N26, ki uspešno nadomešča račune pri bankah. Uporabljam, ga kot svoj prvi račun. Lahko nakazujem denar kamor hočem, uporabljam plačilne kartice, imam trajnike, prejemam plačila (račun ima polni IBAN, vse to za 0eur na mesec. Edina omejitev je, da so vsa sredstva v EUR (nimajo računov v tujih valutah) - za to pa uporabljam Revolut.

Ne vem zakaj analitiki mislijo, da N26 "ne more učinkovito nadomestiti običajnega bančnega računa".

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2752541

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[perokn]
Jaz imam račun pri N26, ki uspešno nadomešča račune pri bankah. Uporabljam, ga kot svoj prvi račun. Lahko nakazujem denar kamor hočem, uporabljam plačilne kartice, imam trajnike, prejemam plačila (račun ima polni IBAN, vse to za 0eur na mesec. Edina omejitev je, da so vsa sredstva v EUR (nimajo računov v tujih valutah) - za to pa uporabljam Revolut.
Kako resujes problem tega, da N26 ne podpira reference? Slovenskih UPN poloznic tako ne mores placati.
anon-597928 sporočil: 1
čas vnosa: 25.04.21 10:43
Spoštovani,

sem Aleksandra Amon, študentka magistrskega študija financ in bančništva na Ekonomsko-poslovni fakulteti v Mariboru. V sklopu raziskave na Inštitutu za finance in umetno inteligenco pod mentorstvom ddr. Timoteja Jagriča izvajamo analizo karakteristik uporabnikov Fintech bank.
Ker ponudniki Fintech storitev zaradi varstva osebnih podatkov svojih komitentov ne morejo deliti kontaktov le-teh, smo potencialne anketirance iskali preko družabnih omrežij, forumov in spletnih strani o Fintech storitvah. Glede na debato je očitno na tem forumu kar nekaj uporabnikov Fintech storitev, zato lepo prosimo in upamo na Vaše sodelovanje.
Prosili bi Vas, da si vzamete nekaj minut in izpolnite naslednji vprašalnik:
1ka.arnes.si/Fintech
S svojimi odgovori boste pomembno pripomogli k raziskovalnemu procesu. Za vse zbrane podatke bo zagotovljena popolna anonimnost. V analizi se bodo objavili zgolj zbirni rezultati za vse anketirance skupaj.
V kolikor Vas izsledki raziskave interesirajo, lahko pustite svoj kontakt na koncu vprašalnika in Vas bomo o njih obvestili.

Hvala za Vaš čas in prijazen pozdrav,
Aleksandra Amon, dipl. ekon. (UN)

Strani: 1