Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

shevchenko sporočil: 21.898
jaz upam, da p(l)(ec)ecniku cimprej uspe zrihtat ta stadion, da se lahko posvetimo kaksnim pomembnejsim temam.

on in njegov stadion, samo se o tem poslusamo dneve in noci. ma koga briga!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2752514

Strani: 1

shevchenko sporočil: 21.898
pececnik je en tak lep primer, zakaj potrebujemo 90% stopnjo pri dolocenih dohodkih
najobj sporočil: 31.870
Zadnja sprememba: najobj 12.01.2019 13:20
[shevchenko]
jaz upam, da p(l)(ec)ecniku cimprej uspe zrihtat ta stadion, da se lahko posvetimo kaksnim pomembnejsim temam.

on in njegov stadion, samo se o tem poslusamo dneve in noci. ma koga briga!
... eh, kot sem že napisal, Pečečnik lahko s svojim denarjem dela, kar hoče in ga zaradi mene lahko skuri v peči ... no, so mi pa nadvse smešni "ekonomisti" na Financah, ki mu verjamejo vsako izrečeno besedo, čeprav se iz aviona vidi, da bodo "vsebine na stadionskem delu" bolj težko tekme v fuzbalu - fuzbalski stadion je narejen za fuzbal - ker si najema stadiona v Ljubljani noben klub niti slučajno ne more privoščiti, sploh ker je Olimpija že subvencionirana na Stožicah in se zaradi tistih 500 ljudi s plačanimi kartami na svojih tekmah in posledične izgube ne sekira preveč ... evo, in medtem ko se Financarji že nekaj let delajo norca iz Tajnikarja in njegove izjave, češ da Adria ni zato, da bi delala dobiček, ampak je zato, da se ljudje lahko vozijo z avioni, pa Financarji istočasno verjamejo Pečečniku in tukaj na Financah na veliko razglašajo, da fuzbalski stadion za Bežigradom ni zato, da bi se na njem igral fuzbal in delal dobiček, ampak je fuzbalski stadion za Bežigradom zato, da ga Pečečnik zgradi in potem dela dobiček s poslovno-trgovskim delom v bližnji soseščini, ki ga brez obnove "Plečnika" ne bi mogel zgraditi niti v sanjah ...

P.S.: obljubljenih 800 delovnih mest ne bom komentiral, ker ne vem, kje jih bo Pečečnik zaposlil, zelo dobro pa vem, da jih ziher NE bo zaposlil pri "vsebinah na stadionskem delu", ker jih toliko stalno ni zaposlenih niti na londonskem Wembleyu, ker jih preprosto ne rabijo ... alzo, če skrajšam in namesto fuzbala uporabim šah, ne smeši se Pečečnik, ker on s "Plečnikovim gambitom" ve, kaj dela, ampak se smešijo Financarji, ki tega vejo ...

Strani: 1