Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-466864 sporočil: 3.316
čas vnosa: 11.01.19 08:20
[QRK]
Predlagam,da se v ta prostor vskladišči vse spomenike NOB, da bo narod videl, ne samo domobransko prisego, pač pa na enem mestu spomenike vseh povojnih morilcev.

Zveza Borcev za vrednote, pa naj s članarino vzdržuje te spomenike in naj ne hodi pravljice sadit na Lažgoše.

Morda bomo tako lažje prišli do sprave, ki je za slovenski narod še kako potrebna.

Tisti, ki z opranimi možgani gledate samo naprej, pa nikoli ne boste izvedeli za Pitagorov izrek.
koji qurac ma veze zdej NOB pa dražgoše in še kaj z stadinom jebote nora24....

ampak jaz sem v jebeni "čakalinici" in ni fer ker takinm nemorem odgovoriti koz je treba

lep dan

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2752459

Strani: 1

anon-204390 sporočil: 13.528
[FIN-466864]
> [QRK]
> Predlagam,da se v ta prostor vskladišči vse spomenike NOB, da bo narod videl, ne samo domobransko prisego, pač pa na enem mestu spomenike vseh povojnih morilcev.
>
> Zveza Borcev za vrednote, pa naj s članarino vzdržuje te spomenike in naj ne hodi pravljice sadit na Lažgoše.
>
> Morda bomo tako lažje prišli do sprave, ki je za slovenski narod še kako potrebna.
>
> Tisti, ki z opranimi možgani gledate samo naprej, pa nikoli ne boste izvedeli za Pitagorov izrek.

koji qurac ma veze zdej NOB pa dražgoše in še kaj z stadinom jebote nora24....

ampak jaz sem v jebeni "čakalinici" in ni fer ker takinm nemorem odgovoriti koz je treba

lep dan
Kot kaže so te spustili iz čakalnice (zahvali se adminu :))

Ampak samo za razmislek; zgodovina in sedanjost imata vedno povezavo.
Berlinski stadium ima bogato zgodovino - tak je bil začetek:
www.youtube.com/watc...4clb83HBeU

Angleži so ga po vojni imeli nekaj časa za skladišče opreme,
sedaj pa blesti v novi lepoti.

Plečnikov stadion seveda ni tega formata, žal pa propada in to tudi kaže na "veličino" enega naroda.

Strani: 1