Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-20668 sporočil: 3.976
[NemirniTujec]
Jaz sem ji sicer iz prve rekel naj spakira iz te failed state nazaj v skandinavsko naftno ploscad, pa naj ji ati nek job za zacetek zrihta pol pa ze bo... ampak je odvrnila nekaj o samostojnosti in svojih odlocitvah :-)))
Jao... dobila je dober in čisto "actionable" nasvet - ampak ne, ona je strong independent empowered woman...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2752339

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
[matjazfinance]
> [NemirniTujec]
> Jaz sem ji sicer iz prve rekel naj spakira iz te failed state nazaj v skandinavsko naftno ploscad, pa naj ji ati nek job za zacetek zrihta pol pa ze bo... ampak je odvrnila nekaj o samostojnosti in svojih odlocitvah :-)))

Jao... dobila je dober in čisto "actionable" nasvet - ampak ne, ona je strong independent empowered woman...
Ja.

Ampak ona bovseeno brez atija 100% postavila svoj lajf in vrednote in delo v skladnost in na noge. Zdaj je v kulturnem soku, ampak ima mozgane in oci in znanje (je bil atek dovolj pameten da jo je ganjal do uporabne izobrazbe), in gleda okol sebe in analizira.

Nategnil jo je landlord ko psa, in ne posteka da mora preprosto it ven in nehat placevat - ker pac ni na balkanu gor rasla in pogodbe spostuje. Nategnili so jo pri zavarovanju avta, pri placi... povsod. Ampak se uci in ima podstat ki je nezlomljiva.

Ne caka na penzijo. Cez deset let bo kasirala 60-70k na leto in jo bodo dovoljkrat nategnili, da se vec ne bo pustila. In potem bo njen lajf krasen, pa ceprav brez atijeve pomoci. Izobrazen slovenec brez vip povezav pa bo pri 35 se vedno cakal na penzijo, z 1200 neto place, in brez moznosti za stanovanjski kredit (upal da stari nimajo srece z zdravnikom in bo dedoval jazbinskovino).

Sfukane predstave o svetu lahko popravis, sfukanega okolja pa ne.

Strani: 1