Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-329690 sporočil: 305
[rename]
Ha, dobro tole z vstopnicami, ampak se vedno to ne resuje osnovne problematike, da isti igralec igra malo za en, malo za drug klub?!
To ne gre....tako, kot ni slo takrat, ko je bil Cosic igralec Zadra in trener Olimpije(*)
In potem je kot trener vzel time-out in narocil, da morajo paziti na Cosica....Zadar je odigral pa akcijo na Djerdjo :-P

(*) za mlajse forumase. Kosarka. kresimir Cosic. Guglajte ;-)
Oprosti, sem skočil predvsem na primer, da igralec igra za Olimpijo, plačuje pa ga kao Maribor. Gre za pomoto v fundamentu, ker kar oba kluba plačujemo mi - gledalci. Samo štadion je bil zgrajen z različnimi sredstvi.

Ko nekdo reče, da to pa res ne gre, se vedno vprašam zakaj že? Drugi, podobno slab primer, a ta vsaj predvideva, da gre v zadevi predvsem za reševanje čimvečjega števila stisk ljudi, ne pa za zabavo in mahanja s klubskimi zastavami:

Če je gasilec zjutraj poklicni gasilec, popoldan pa prostovoljec v drugem društvu - kje je zdaj za razlika zame, ki mi gori hiša? Jaz potrebujem zgolj strokovno pomoč, in gasilec je izurjen, ne glede na epolete.

Koga zdaj to moti, mene ne. Malo sem iz teme, pa sem že pozabil, koga in zakaj najbolj moti dvoživkarstvo? A šefa poklicnih gasilcev ali žrtve požarov? Mogoče pa premalo poznam problem, se pa vseeno čudim.