Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.870
Zadnja sprememba: najobj 10.01.2019 10:45
[tonif]
Včasih smo se iz Primorske na tekme na Jesenice vozili z vlakom in SŽ so nam pri tem pomagale tako z večernim vlakom kot s popusti. Sedaj ni več vlaka, mi čez hrib na tekme, SŽ pa sponzorirajo ljubljanski klub (in reprezentanco). Lahko je biti iz prestolnice. Me zanima, koliko navijačev v Ljubljani pride na tekmo z vlakom ?!
... čuj, če bi malo boljše pogledal, bi videl, da na tekme Olimpije navijači ne pridejo niti z vlakom, niti z avtobusom, niti z avtom in niti peš, ker v Ljubljani zaradi odličnega vodenja in silnih uspehov Olimpije navijačev sploh ni več ... khmm, seveda če družinske člane in prijatelje igralcev z brezplačnimi kartami ne šteješ med navijače ...

P.S.: saj vem, da si hotel nekaj drugega povedat, ampak sem enostavno moral izkoristit priliko, da malo pošimfam totalni propad ljubljanskega športa, ki mu niti SŽ, niti Petrol in tudi Pečečnik s še enim praznim stadionom ne morejo pomagat ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2752141

Strani: 1

shevchenko sporočil: 21.898
P.S.: saj vem, da si hotel nekaj drugega povedat, ampak sem enostavno moral izkoristit priliko, da malo pošimfam totalni propad ljubljanskega športa, ki mu niti SŽ, niti Petrol in tudi Pečečnik s še enim praznim stadionom ne morejo pomagat ...
in ti resno mislis, da se na temule forumu kdo sekira za to? nogomet je sport za rajo...

Strani: 1