5 ur
Slovenski prevozniki lani bolj dejavni in tudi bolj učinkoviti
5 ur
Portugalska tovarna, kjer se vrstijo generacije delavcev
6 ur
Najbolj brani članki danes
7 ur
Nov energetski zakon: prepoved plina za nove stanovanjske stavbe z letom 2025, drva imamo radi 1
8 ur
V EKWB po očitkih iz ZDA potrdili likvidnostne težave. Ustanovitelj podrobneje pojasnjuje situacijo
8 ur
Delničarji Valamarja potrdili 0,22 evra dividende
8 ur
Nemška vlada malenkost izboljšala napoved gospodarske rasti
8 ur
V Severni Makedoniji volijo novega predsednika države
8 ur
Ljudi je premalo, vsi hočejo robote: Yaskawa v Kočevju v tovarno robotov vlaga 32 milijonov evrov
9 ur
Tako stroge bodo lahko omejitve pri Airbnb 3
10 ur
Zakaj Furs ne ponuja več podatkov o prevoženih kilometrih uvoženih vozil in kako lahko do njih pridete sami
10 ur
Kako aprilski evrski PMI vpliva na pričakovanja o obrestnih rezih ECB in kaj govori o nemški recesiji
10 ur
Kaj narediti s stavbo na Litijski? In kaj s TR2? Rešitve so na dlani! 3
10 ur
Hudo dobra živila iz presežkov sadja in zelenjave
10 ur
Izberite pravega borznega posrednika (Oglas)
11 ur
Mesec: Pokojninska reforma bo sprejeta prihodnje leto 5
11 ur
Delo: Nama v roke nemškega sklada
12 ur
Evropski parlament sprejel direktivo o trajnostnih dobavnih verigah 5
12 ur
Stroški energetske krize: koliko stane regulacija cen električne energije, kateri dobavitelji so pobrali največ 1
12 ur
Bo Aleksandra Čeferina po koncu mandata v UEFA zaposlil Sandor Csanyi iz madžarskega OTP? 1

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 07.01.2019 10:15
[sajmonelavesela]
> [najobj]
> ... čuj, če ti ne razumeš in zato ne vidiš povezave, da je moje poznavanje ekonomike fuzbala v Sloveniji edini razlog, da ne verjamem Pečečniku, da hoče prenoviti - drugega ni - Plečnikovo "častno" tribuno za Bežigradom, potem se midva res nimava kaj pogovarjati ... khmm, sploh ker bolj kot sem ti argumentiral svoj dvom, pri najboljši volji ne morem, tako da mi je pravzaprav žal, da sem se zapletel v to brezvezno debato s tabo ...
>
> P.S.: mene resnično boli kurac za Pečečnika in za kaj bi on raje dal svoj keš, tako da samo tvoj zmedeni svetovni nazor lahko poveže Tajnikarja in Pečenikovo blefiranje - dobesedno nore cifre niti slučajno ne probaš razložit, ampak se raje ukvarjaš s tem, kakšen je moj svetovni nazor in kaj bi zato jaz rad - da je za pridobitev različnih dovoljenj in tiste lesene makete stadiona do zdaj porabil 21,3 milijona evrov, čeprav se na totem zblojenem ideološko obremenjenem forumu blesavo obmetavanje z ideologijo najbolj obnese ... aja, če bi Pečečnik namesto blefiranja s prenovo Plečnikove "častne" tribune za Bežigradom, svoj famozni projekt varovanja kulturne dediščine z eno samo besedo povezal s poslovno-trgovskim centrom sredi Ljubljane, ki je glede na ekonomiko slovenskega fuzbala za vsakega normalnega poslovneža edini razlog, se jaz sploh ne bi javil, ker je to potem čisto druga zgodba ... evo, in se mu bo dosedanja "investicija" v višini 21,3 milijona evrov v vašega "mister 10 procentov" in njegove prijatelje povrnila, čeprav je tudi to po mojem kar precejšna cifra, bi pa to lahko bil edini racionalni razlog, da je že do zdaj Pečečnik res porabil 21,3 milijona evrov ...
Aha, tebe je kao zavedlo večletno besedičenje okoli projekta, in nisi do pred kratkim vedel, da ne gre v zadevi samo za stadion, ampak tudi za poslovno-stanovanjski del? Joc te je vleče za nos že od leta 2009?

In če bi ti vedel to, da gre tudi za poslovno-stanovanjski del, bi bil tiho?

Glej ne verjamem stari, da si tako neinformiran oz. neveden - OK? - zdaj pa zaradi mene komot končava, da ti ne bo potem preveč žal.

Aja, pa da ti ustrežem še okoli ugibanja višine stroškov - imaš v tistem članku - dal je ziher 2,5 miljona SCTju, pa enih 10,5 je vložil v njegovo firmo, to je že skoraj 13 miljonov. To so investicije, za katere sem jaz prebral iz medijev. Pa idejni projekt, pa večkratne menjave projektov po restavratorskih normativih, na koncu koncev fiksni stroški, mogoče tudi mister 10%, kake dodatne rezervacije, njegovih 4000 ur in 20 poletov iz ZDA in nazaj...pojma nimam, kaj še on vse lahko v to zajame...pa smo že tam nekje - zakaj bi to sploh bilo pomembno, razen da ga malo umažemo, saj dokazati itak ne moremo? A zahteva denar nazaj?
... čuj, ker nimam pojma, kaj je Pečečnik komu dal in zakaj ne, je res boljše, da nehava, ker ti pač verjameš vse, kar prebereš, jaz pa najprej malo premislim in če mi je z vidika ekonomije - posel je denar - zadeva logična in racionalna, potem tisto verjamem ... khmm, ali pa tudi ne in komentiram, če je kot pri Pečečniku red velikosti cifer malo prevelik ... no, vseeno pa te moram pohvalit, ker dobro obračaš moje besede ...

P.S.: Pečečnik lahko s svojim denarjem dela, kar hoče in ga zaradi mene lahko skuri v peči, umazal pa se je kar sam, ker samo on ve, zakaj ljudem že 10 let laže - blef je druga beseda za laž - da hoče prenoviti Plečnikov stadion, da se bo na njem igral fuzbal, čeprav je bil tistih nekaj let z Interblockom dovolj dolgo v slovenskem fuzbalu, da točno ve, da poleg Stožic v Ljubljani še enega in za vzdrževanje dragega stadiona nima komu dati v najem ... evo, in ko sem glih pri Stožicah, moja kristalna krogla pravi, da se bo za Bežigradom zgodilo glih kontra - ker se je vključil Janković, se bo ne glede na vrtičkarje ziher gradilo - kot se je zgodilo v Stožicah, kjer je zmanjkalo denarja za poslovno-trgovski del, za Bežigradom ga bo pa zmanjkalo za športnega, tako da je prava škoda, da nobena stavnica ne pobira stav ...