Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.157
Zadnja sprememba: crt 07.01.2019 06:59
[bc123a]
> [crt]
> > [bc123a]
> > Sem sel brat novico. Urednikom: Zataknite si nekam ta klincevi #FakeNews in clickbait naslovnice, ja?
>
> jaz sem tudi sel brat novico; na reutersu ni kaj dosti drugacna kot tu razen primerov, kaj pa zelijo drugi car makerji.

Dejansko gre za sirsi kontekst da kopica automakerjev pac vlaga prosnje za izjeme za vse zivo, tesla pac za racunalnik. Strogo sintakticno gledano je naslov " Tesla prosi Trumpa za izjemo pri carinah na uvoz s Kitajske" sicer pravilen, toliko kot pac naslov "Edwin Aldrin odletel na Luno in nazaj", glede na vsebino clanka pa cisto mimo.

Kot smo se ze strinjali, odsotnost news je tudi #FakeNews in tudi Reuters je ocitno podlegel clickbaitanju. Moj "zataknite se" gre vsem po spisku, res pa je, da Financam placam narocnino, Reutersu pa pac ne :)
sorry, res mi ni jasno, kako da je naslov glede na vsebino cisto mimo (ali vsebina negira naslov?). prav tako ne, kako to, da za izjeme prosijo tudi drugi avtomakerji, vpliva na tvoje prvotno podane reakcije glede tesle (razen prve o slamici). de gustibus etc i guess.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2751442

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
Zadnja sprememba: bc123a 07.01.2019 06:59
[crt]
> [bc123a]
> > [crt]
> > > [bc123a]
> > > Sem sel brat novico. Urednikom: Zataknite si nekam ta klincevi #FakeNews in clickbait naslovnice, ja?
> >
> > jaz sem tudi sel brat novico; na reutersu ni kaj dosti drugacna kot tu razen primerov, kaj pa zelijo drugi car makerji.
>
> Dejansko gre za sirsi kontekst da kopica automakerjev pac vlaga prosnje za izjeme za vse zivo, tesla pac za racunalnik. Strogo sintakticno gledano je naslov " Tesla prosi Trumpa za izjemo pri carinah na uvoz s Kitajske" sicer pravilen, toliko kot pac naslov "Edwin Aldrin odletel na Luno in nazaj", glede na vsebino clanka pa cisto mimo.
>
> Kot smo se ze strinjali, odsotnost news je tudi #FakeNews in tudi Reuters je ocitno podlegel clickbaitanju. Moj "zataknite se" gre vsem po spisku, res pa je, da Financam placam narocnino, Reutersu pa pac ne :)

sorry, res mi ni jasno, kako da je naslov cisto mimo (ali vsebina negira naslov?). prav tako ne, kako to, da za izjeme prosijo tudi drugi avtomakerji, vpliva na tvoje prvotno podane reakcije glede tesle (razen prve o slamici). de gustibus etc i guess.
Najprej nisem prebral clanka sploh. Uletel sem na forum, videl naslov, domneval da verno povzema vsebino in komentiral :)

Seveda poudarki se veljajo, samo sedaj je bistveno bolj verjetna varianta

z) Tesla se je pac prikljucil procesiji prosilcev na Trumpovem dvoru in moral je pac nekaj napisati v obrazlozitev, no :)

Strani: 1