Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

robi2107 sporočil: 4.272
Zadnja sprememba: robi2107 02.01.2019 20:10
[vickibedi]
> [robi2107]
> > [vickibedi]
> > Vse vrečke v Mecatorju, Šparu ali Hofferju že leta plačujemo (12-25 centov na kos).
>
> Jih ne. Tiste na samopostrežnih blagajnah so bile do sedaj zastonj. Vsaj v Šparu in Mečkatorju. Hofer pa samopostrežnih blagajn tako ali tako nima.

Nisem govoril o samopostrežnih, amapk o rednih. Samopostrežnih se ne poslužujem čim manj, ker moraš klicat opeeraterko da uveljasviš bonuse....

Ampak človek ..WTf poglej od zgoraj, ali res misliš da bo ta trip rešil problem mikroplastike v ribah in naših telesih ? ;)

www.youtube.com/watc...dleb26ChTA
Ne bo ravno držalo. O blagajnah sploh nisi govoril, ne o samopostrežnih, ne o rednih. Si pa zato zapisal, da vse vrečke v Mecatorju, Šparu ali Hofferju že leta plačujemo... To pa za Spar in Mečkator, vsaj tam, kjer imajo samopostrežne blagajne, definitivno ne drži. Sicer pa imaš vso pravico, da na samopostrežne blagajne ne hodiš. Jaz jih uporabim kar pogosto, ker gre hitreje.

Ali verjamem, da bo prepoved teh vrečk rešila problem? Seveda ga ne bo, bo pa delno prispevala k njegovemu reševanju glede na to, da so vrečke le del plastične svinjarije, ki se znajde v naravi. Kar se mene tiče, jih lahko tudi takoj v celoti umaknejo iz trgovin. Ne pomnim, kdaj sem nazadnje kakšno kupil. V trgovino grem običajno s kolesom in imam gor dve košari, ki jih potem vzamem s sabo in kar tja noter zlagam tisto, kar bom kupil. Tako se tudi ne morem zajebati in nakupiti preveč, da bi potem lahko tisto zvlekel domov.

www.youtube.com/watc...4uLenhI3Zg

Purple sem imel pa vedno rajši v MkII verziji z Gillanom.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2750699

Strani: 1

anon-204390 sporočil: 13.528
Zadnja sprememba: anon-204390 02.01.2019 21:59
[robi2107]
> [vickibedi]
> > [robi2107]
> > > [vickibedi]
> > > Vse vrečke v Mecatorju, Šparu ali Hofferju že leta plačujemo (12-25 centov na kos).
> >
> > Jih ne. Tiste na samopostrežnih blagajnah so bile do sedaj zastonj. Vsaj v Šparu in Mečkatorju. Hofer pa samopostrežnih blagajn tako ali tako nima.
>
> Nisem govoril o samopostrežnih, amapk o rednih. Samopostrežnih se ne poslužujem čim manj, ker moraš klicat opeeraterko da uveljasviš bonuse....
>
> Ampak človek ..WTf poglej od zgoraj, ali res misliš da bo ta trip rešil problem mikroplastike v ribah in naših telesih ? ;)
>
> www.youtube.com/watc...dleb26ChTA

Ne bo ravno držalo. O blagajnah sploh nisi govoril, ne o samopostrežnih, ne o rednih. Si pa zato zapisal, da vse vrečke v Mecatorju, Šparu ali Hofferju že leta plačujemo... To pa za Spar in Mečkator, vsaj tam, kjer imajo samopostrežne blagajne, definitivno ne drži. Sicer pa imaš vso pravico, da na samopostrežne blagajne ne hodiš. Jaz jih uporabim kar pogosto, ker gre hitreje.

Ali verjamem, da bo prepoved teh vrečk rešila problem? Seveda ga ne bo, bo pa delno prispevala k njegovemu reševanju glede na to, da so vrečke le del plastične svinjarije, ki se znajde v naravi. Kar se mene tiče, jih lahko tudi takoj v celoti umaknejo iz trgovin. Ne pomnim, kdaj sem nazadnje kakšno kupil. V trgovino grem običajno s kolesom in imam gor dve košari, ki jih potem vzamem s sabo in kar tja noter zlagam tisto, kar bom kupil. Tako se tudi ne morem zajebati in nakupiti preveč, da bi potem lahko tisto zvlekel domov.

www.youtube.com/watc...4uLenhI3Zg

Dobri so ti plastićarji , ampak so bil pred časom :)
Purple sem imel pa vedno rajši v MkII verziji z Gillanom.
Gillan je bil mojster , samo se je postaral. Glenna limam zato, ker je kljub letom održal svoj glas.
Nekoč drugi glas:
www.youtube.com/watc...4fDCwDiWJQ
pa še takrat je bil prvi glas Coverdale :)

Ampak glej ga zdaj Glenna, edino on od takratnih - old fuckerjev lahko še odpoje ta vokal :)

Strani: 1