1 min
Aktivno v zaščito omrežij in odjem električne energije
23 min
Električna (moto)mobilnost pri BMW ima nov, a drag obraz
52 min
GEN-I v novo izdajo zelenih obveznic: kakšni so njegovi finančni načrti 1
1 ura
Mercedes s prenovo razreda G še izboljšal in olajšal terensko vožnjo
1 ura
Odstopil šef T-2 1
2 uri
Tako se dela posel v kmetijstvu (PRO)
2 uri
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
2 uri
Odškodninska odgovornost bank pri kibernetskih napadih in drugih neodobrenih plačilih
3 ure
Rusi Sloveniji napovedujejo kibernetsko vojno. Kako zaščititi vaše podjetje 3
4 ure
Nočete kupiti bitcoina? Morda vas prepričajo kriptodelnice 1
5 ur
Gradnja hitre ceste od priključka Velenje jug do priključka Slovenj Gradec jug na 3. razvojni osi sever (Oglas)
5 ur
Hitra rast števila kibernetskih napadov na mobilne telefone – kako jih zaščititi
5 ur
Ste izpeljali odličen B2B e-commerce projekt? Prav vas iščemo!
5 ur
Subvencije za energente: podjetja bi lahko še dolgo čakala na polno izplačilo
6 ur
Quercus: S popolnim vinom za žar lahko v nagradni igri osvojite – žar! (Oglas)
6 ur
Vino tedna: Gevrey-chambertin 1er cru 2019, Joseph Drouhin
6 ur
Vinska klet Metlika ima novo blagovno znamko Jurius
8 ur
(Intervju) Saška Rihtaršič, Danfoss: Vsa Evropa bi se lahko ogrevala z odpadno toploto iz industrije 2
11 ur
Škrabec, Petrič in Južna spet slavijo 1
11 ur
Chris Barton, britanski komisar za trgovino: Uporabite nas. Smo odlična odskočna deska do največjih trgov

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

PyotrNovak sporočil: 5.775
Govorimo o kroničnih EU BI-seksualcih. BI, pa se jim ne da, se ne splača, ne zmorejo.
VEM od kod je Linux, sem si sam znal pošlihtat Debian po svojem okusu 12 let nazaj, ko je bila še bitka z gumbi na miški.
Če še niste opazili, se jaz vedno sklicujem na vire in dosežke. Glede dosežkov je v EU: After all was said and done, MUCH more was said than done.

Če je za EU VSE tako easy, ZAKAJ pa so JAPONCI zaprli ZADNJO tovarno računalnikov v EU?
Vam to NE predstavlja nobene reference, kam pada vse skupaj?

- Sprememba celega sistema že zaradi inercije uporabnikov skoraj nemogoča. Pa tudi zaradi vgrajenih varovalk, ki na prvi pogled niso očitne. Če boste slučajno znali zastopiti drugi del teksta, vam bo jasno da sploh ni tako zelo odprt.

Android is “open” in a variety of ways. For one thing, the Android operating system is based on code from the “Android Open Source Project,” or AOSP. It’s open-source, so people can take that source code and create custom operating systems from it. CyanogenMod is a custom ROM based on this code, for example. Amazon’s Fire OS, used on the Kindle Fire and Fire Phone, is also based on this open-source Android code.

However, more and more of Android comes in the form of closed-source applications and APIs from Google Play Services. “Android” can mean several things. It’s an open-source operating system (AOSP), yes. But what most people think of as “Android” complete with all the Google bits is only a partially open-source operating system. And most phones ship with a locked bootloader — some may not let you unlock it without taking advantage of a security vulnerability, so installing your own preferred Android OS may be harder than you might think

- Drugič obstaja cela vrsta EU wide projektov, ki so se začeli z ognjemetom in topovi in zaključili s prdcem. Sem jih že večkrat navedel: Recimo EU brskalnik Quaero, o katerem dvomim da je kdo od vas sploh slišal, pa sploh niso bili zastonj.
en.wikipedia.org/wiki/Quaero

Enostavno se mi ne da več fantje, ker smo spet pri Ronaldo je....
Večina odgovarja z brco v meglo....

Grem igrat Destiny 2, mnogo bolj zabavno. Jutri pa poklicat prijatelje kavbojce kako so kaj praznovali.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2750573

Strani: 1

anon-116402 sporočil: 4.340
Meni je zelo jasno koliko je Android open source. Ampak saj ni edini phone OS. Danes pač nihče ne povoha Tizen, pa Ubuntu je obupal, pa še kup drugih, ker je Android "zastonj". Če bi pa Android postal plačljiv, sploh za tako konkreten znesek, kot je bil tu omenjen, bi verjetno zaživela kaka alternativa. Vem da je kup problemov z uvajanjem novega OS, zadržkov proti plačevanju nečesa, kar je bilo prej "zastonj", pa tudi ni malo. V glavnem, jaz menim, da si Google ne upa zajebavati s tem.

Strani: 1