Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Vinci sporočil: 5.933
[jani1974]
Evo njih Miloša & Co., pišejo neke članke in se mučijo z ekonomsko propagando, beremo pa jih lastniki 15+ let starih škatel.

Ti članki imajo tako majhen izkoristek energije kot volframova žarnica. In bi posledično morali biti prepovedani.
V resnici je še slabše. Eni jih niti ne beremo. Interes se začne in konča pri ceni.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2750401

Strani: 1

robi2107 sporočil: 4.272
Zadnja sprememba: robi2107 30.12.2018 13:09
[Vinci]
V resnici je še slabše. Eni jih niti ne beremo. Interes se začne in konča pri ceni.
Ne, v resnici je ŠE slabše. Eni jih ne beremo, ker nas to sploh ne zanima, cena gor ali dol. Ke je to nekaj, kar služi za prevoz od točke A do točke B. Edina cena, ki me zanima je, za koliko bom svoja 6 let stara jajca popravljal in vozil po cesti. Ravno zdaj preklinjam, ker je začel oddajati neke čudne zvoke in ga bo treba malo odpeljati do mehankarja, da ne bo še kakšna večja jeba. Pa to sploh ni kakšen italijanski drek, ampak nekaj rabljenega bavarske izdelave, kupljeno po mesecih izdatnega ženinega tečnarjenja, češ da imamo premajhen avto in špilamo 3D tetris, ko se pakiramo na morje. Je pa res, da smo notri zbasali vsega boga + še 50% čez in smo izgledali kot Čehi v starih časih. No, placa v avtu je zdaj cca. 50% več kot prej, pa še vedno špilamo tetris kljub temu, da sploh ne rabim več s sabo vlačiti vozička in podobne dojenčkaste ropotije. In še vedno izgledamo kot Čehi.

Sicer pa sam osebno prisegam na bicikel. Na 3.000 km ga počastim z novo ketno, sem pa tja kakšni zobniki, če ketne ne menjam pravi čas, sicer pa kakšne gumice za bremze in kakšna zajla za šaltunge. Letni strošek vzdrževanja med 50 do 100 eur. Pa nobenih vinjet, parkirnin in cestnin. Serviserja pa ne plačujem, ker sem boljši od njih in jih ne potrebujem.

Strani: 1