Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-234516 sporočil: 1.943
Javni sektor so roke, noge Udbomafije(globoke države), ki pa je glava ,ki razmišlja, usmerja javni sektor napram nam državljanom. Če bi zmanjšali javni sektor,od njih zahtevali odgovornost, bi marsikateri pripadnik, pristaš komunistov pristal v zaporu, pa ne samo on, tudi javni uslužbenci, ki delajo po nareku, ideologiji komunistov. Zato je v interesu teh iz ozadja, da se širi, da je močan. S tem vzdržuje kaos, spolne in drugačne prakse, ki so v nasprotju z naravo, ekcesi v družbi, nas držijo v strahu in tako naprej.Dokler večina državljanov ne bo slednjega prepoznala, nam ni pomoči. Mislim, da tudi drugače nam ni pomoči, ker se država polni z ljudmi, ki so na slabšem življenskem položaju kot avtohtoni prebivalci in jim je to zaenkrat nepomembno. Pametnejši se izseljujejo, ker avtohtoni del prebivalstva je v stahu, je brez ja...c.
Mislim, da so slovenčki državo zapravili še takrat, ko so se masovno sem pričeli priseljevati južni bratje, ki jim je sLO bila obljubljena dežela.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2749977

Strani: 1

PyotrNovak sporočil: 5.775
Sistem kakršen je, je notranje konsistenten, logičen, enoten in zelo učinkovito deluje. Tako kot rak. Do hipa, ko gostitelj umre, je izjemno uspešen.
Zdaj mi pa s stališča novih baronov povej EN SAM logičen razlog, da se sistem spremeni? GA NI!
Odseljevanje najpametnejših in priseljevanje bistveno slabše razgledanih je v INTERESU vladajočih. Potencialni kravalmaherji, ki zastopijo kam gremo, odhajajo, prihajajo pa slabo razgledani in pogosto še zagrizeni yogoslovenarji. Cisti win-win.

Poglej interaktivno demografsko drevo; jaz NE vidim kako se bomo izvlekli iz tega.
Pri mojih letih, ko delam na polno, so ljudje že po 10-15 let v pokoju.

Strani: 1