Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-186196 sporočil: 2.052
Zadnja sprememba: anon-186196 25.12.2018 15:49
[hostamox]
dont catch the faling knife. pa let the trend work for you.

Kot praviš gre tole lahko mirne volje do 2100 in 1800, zanimivo bi blo če prebije zadnjo oviro ob 1800.

ne bi šel tle iskat bull trapa z večkot 10% trenutne pozicije oz če že, bi pustil 30% short pozicije.

Sem pogledal minutni graf- po izkušnjah gre tole lahko še zelo daleč, če se odloči.
in to skoraj v obe smeri.
Dokler je pod 2450 je škoda stavit na odboj kot short term play.
Ne vem kaka so tvoja pravila- vendar če si vse leto čakal na tole- stick to your plan.
thx. ja, sem cakal glih na to sljivo, da pade zrela iz drevesa. danes je fraj dan pa pripravljam toolbox kako to igrat ce pride do odboja. nisem se se odlocil. delovna hipoteza je, da bo prislo do neke sorte bull trapa, je pa nemogoce rec kako visoko gre lahko rebound. statistika mi mece ven, da bo trap trajal vsaj 5-6 seans, torej v 2019, ko naj bi se vrnila likvidnost, kar bo spet dodatno zakompliciralo vse enacbe. najbolj pomembni indikatorji ta moment se mi zdijo:
- volumen (kar omenja tilen in se strinjam),
- rsi
- rate of change.

tricky je. hedge z opcijami mi smrdi. mogoce je najboljs da odstranim vse stope, izklopim vso masinerijo in grem za naslednja dva tedna v pusionico opiuma, pa kud puklo :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2749808

Strani: 1

hostamox sporočil: 8.460
tale z opijem ni slaba.

Sl ne bi umikal, če že- bi zaprl, čeprav zgleda na dol obetavno. Če trend line, ki je tu nekje ne zdrži- je na dol še kar lep padec.
Zna se zgodit še kaj zanimivega v teh nekaj dneh, glede na zadnjih deset let- je tole najvolatilnejši zaključek leta.(po spominu)

eno od pravil je tudi- dont be to greedy- in seveda zlo pomembno 10% letnega dobička za dobrodelnost- ko je glih konec leta:).

Strani: 1