Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

grekom1 sporočil: 349
[Pezo]
Če je pa to dilema, je pa najbolje, da se preseliš bližje delodajalcu :-)

Hvala, sem se že resno igral s to idejo... Z ženo doplačava ca. 2500 na leto dohodnine v Sloveniji. Če k temu prištejem še 3000 letno za dva mulca, je to polovica kredita za hiško.

Ali pa polovica najemnine, pa nimam stroškov z vzdrževanjem, itd...

Mulci pa se lahko pri 3 in pol letih še zmeraj nemško naučijo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2749262

Strani: 1

Pezo sporočil: 608
[grekom1]
> [Pezo]

> Če je pa to dilema, je pa najbolje, da se preseliš bližje delodajalcu :-)


Hvala, sem se že resno igral s to idejo... Z ženo doplačava ca. 2500 na leto dohodnine v Sloveniji. Če k temu prištejem še 3000 letno za dva mulca, je to polovica kredita za hiško.

Ali pa polovica najemnine, pa nimam stroškov z vzdrževanjem, itd...

Mulci pa se lahko pri 3 in pol letih še zmeraj nemško naučijo.
Ja, to je treba dobro premisliti, kaj je za otroke najbolje, tudi sam sem bil na tem.
Ampak point je bil v tem, da ti v obeh primerih nimaš nič, si pa v dilemi? Se bere kot, če sam nimam, pa naj še sosed nima. (raje dam tujcem)
anon-207617 sporočil: 6.899
[grekom1]

Mulci pa se lahko pri 3 in pol letih še zmeraj nemško naučijo.
V bistvu tukaj polagas stavo v long term value evropske unije in slovenije v njej.

Tvoji mulci bodo cez cca dvajset let vstopali na trg delovne sile. Ce bo EU se obstajala, bodo to poceli na eu trgu s slovenskim faksom in srednjo solo, ali pa z avstrijskim. Morda bo to v roku 20 let "ever closer union" veliko bolj enako kot zdaj, morda bo pa takrat se vedno tako, da avstrijskega mladenica cakajo v povprecju dvakratni prihodki slovenskega.

Ce pa eu ne prisojas takega roka trajanja in razvoja v ever closer union, pa se je toliko bolj za vprasati, kam zelis svoje froce usmeriti: v spodobno kariero ali v domovinsko ljubezen.

Strani: 1