Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-186196 sporočil: 2.052
Zadnja sprememba: anon-186196 19.12.2018 18:50
[kren]
Ti vztrajno staviš na euro in proti dolarju, pa vztrajno se motiš.

Pa te ne obsojam, da se razumeva. Hočem ti samo povedat, da so takšne napovedi izredno nehvaležne in nepredvidljive. Več možnosti za pravilno napoved bi imel v igralnici.
saj se tudi pocutim kot gartman glede eurusd, kadarkoli tu kako napisem uzgem totalno mimo, pol se grem pa skrit v omaro v skrnicljem na glavi. je pa treba zraven dodat, da to ni moj glavni spil, ampak ga je pac nujno gledat, ker cel market tako ali drugace korelira z njim, in zelo pogosto mastno kolerira. zato eurusd naceloma stavim bolj z idejo hedga za ostale odprte pozicije.

btw, glih prejle sem zaprl eurusd long, ki sem ga imel odprtega od sestanka ecb, z luskanim plusom, potrpezljivost je bozja mast. bilanca zgleda bistveno boljs kot moje gobcanje tule.

zdaj, vazen je timeframe. hudica gledam in igram na vseh moznih sveckah, od 1-minutnih do mesecnih, meni tehnicna mece ven, da bo sel evro v naslednjih tednih gor, ampak zal semle ne morem nalimat svojih chartov. vsebinsko pa je dal crt zanimivo analizo, grem se to preglodat.