Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0430ABAKU sporočil: 1.781
Ste rezervirali novo leto na booking.com? Vaš denar je šel 'direkt' v Delaware
Sem redna stranka booking.com in običajno se prek booking.com naredi le brezplačna rezervacija.
Porenočišče potem največkrat plačam v samem hotelu in očitno oni uredijo plačilo provizije booking-u.

Poleg tega me je presenetilo tudi, da so mi v domačem hotelu (v Ljubljani) hoteli za sobo 140€.
Isto sobo sem potem vzel prek booking.com in plačal manj kot 100€.
Ponavadi je res obratno. Če se menim direktno, je približno 10% ceneje kot prek bookinga, ampak pri nas je očitno tudi na tem področju narobe svet.

Tale booking je res zlata vreden. Se še spomnim časov, ko sem v španski Cordobi porabil več kot pol dneva, da sem si našel prenočišče. Zdaj samo telefon v roke in malo poklikaš. Včasih tudi spotoma le 1 uro pred prihodom, ko komaj vidiš, kam te bo pot zanesla tisti dan.

Popolnoma pa booking.com odpove poleti na grški obali. Na booking ni niti 10% vseh prenočišč. Ko agencije booking trdijo, da je vse zasedeno, ponavadi samo vprašaš v gostilni. Gostilna je pravi grški booking.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2748939

Strani: 1

pcs sporočil: 5.462
[0430ABAKU]
Popolnoma pa booking.com odpove poleti na grški obali. Na booking ni niti 10% vseh prenočišč. Ko agencije booking trdijo, da je vse zasedeno, ponavadi samo vprašaš v gostilni. Gostilna je pravi grški booking.
Ugibam: Na booking so samo tisti, ki plačujejo davek?

M

Strani: 1