Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.625
[rename]
Jaz stavim na Nemcijo; predvsem (ali tudi) zaradi migrantske krize.
Stevilke so neizprosne.

nova24tv.si/svet/vid...na-balkan/
Feeeejk.

Nemčija ni kapitulirala, kot piše v naslovu.

Izjave iz naslova “Migranti so bili napaka, čas je, da jih vrnemo na Balkan”, ki je celo v narekovaju, ni v videu.

Tega prav tako ni v videu: "Ceno pa bo na koncu plačal Balkan, kamor bodo vračali migrante. Bo to tudi Slovenija?"

Pravzaprav je članek in video, na katerega se sklicuje, iz junija...zakaj šele sedaj objava? Ja ker ti in ostali bralci rabite dnevno dozo strahu in če je ni, jo naredimo:

www.logicno.com/poli...edija.html

Balkan je omenjen samo v takem kontekstu...

"ali cijenu ipak trebaju platiti narodi Balkana, a što propagiraju hrvatski mainstream novinari i političari."

Zakaj se ne držijo samo faktov, v tem primeru prevoda videa (to ne pomeni, da novinarka govori fakte - po mojem sicer jih -, tega ne vemo)?

Ja ker je to čist premalo strašno. Sliši se kot večinoma nemški problem. Ampak če si izmisliš "sedaj pa bodo to poslali na Balkan", ja potem so pa stara jajca uporabna tudi na Balkanu.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2748813

Strani: 1

crt sporočil: 27.122
Zadnja sprememba: crt 19.12.2018 06:39
[Gustl]
Tega prav tako ni v videu: "Ceno pa bo na koncu plačal Balkan, kamor bodo vračali migrante. Bo to tudi Slovenija?"
je pa to taka znana finta.

das naslov: ali je magnifico peder?

in potem spremljas, kako se to kotali po glavah, cepljeno na plodno podlago, in si eni zapomnijo, da je pisalo, da je magnifico peder, drugi sicer ne cisto tako, a vendar dobijo idejo, da saj mogoce bi pa lahko bil, tretji so itak ze bili prepricani in so zdaj se bolj, ker je bilo omenjeno v Pravem Mediju, etc... in ce te kdo stisne, da lazes, reces: jah jaz nisem nic trdil, samo vprasanje sem postavil.

(glasbena podlaga seveda: www.youtube.com/watc...CMDL8ig3CA )

Strani: 1