Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

kzupanc sporočil: 10.519
[usimoncic]
Centralizacija medijev, vladna sodišča in krnenje delavskih pravic. Čakajte no, a proti temu protestirajo na Madžarskem? Zakaj pa ne v Sloveniji? Aja, zato ker tega ne uvajamo, pač pa že dolgo imamo.
Ja, se strinjam. Moram pa priznati, da na to nisem pomislil, ker tako radikalno in formalno pravno tega nimamo urejenega. Dejansko stanje je pa najbrž res podobno.Ker sem pa stalno za svodbodo medijev, za spoštovanje pravic delavcev, za neodvisno sodstvo, je jasno, da sem absolutno proti temu, kar se gre Orban.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2748354

Strani: 1

anon-116402 sporočil: 4.340
[kzupanc]
> [usimoncic]
> Centralizacija medijev, vladna sodišča in krnenje delavskih pravic. Čakajte no, a proti temu protestirajo na Madžarskem? Zakaj pa ne v Sloveniji? Aja, zato ker tega ne uvajamo, pač pa že dolgo imamo.

Ja, se strinjam. Moram pa priznati, da na to nisem pomislil, ker tako radikalno in formalno pravno tega nimamo urejenega. Dejansko stanje je pa najbrž res podobno.Ker sem pa stalno za svodbodo medijev, za spoštovanje pravic delavcev, za neodvisno sodstvo, je jasno, da sem absolutno proti temu, kar se gre Orban.
Veš kaj je problem? Jaz ne vem kaj točno se gre Orban. Verjetno je tip "vreden svojega denarja", ampak o tem berem v glavnem iz naših pro-vladnih medijev. Iz istih virov berem tudi o njegovem ravnanju z madžarskim davkoplačevalskim denarjem. Pa EU birokratki mu včasih ušesa privijejo. Ampak, roko na srce, ti isti pro-vladni mediji se kaj dosti ne zanimajo za kurjenje našega davkoplačevalskega denarja s strani naše vlade. Zakaj? Mene osebno to precej bolj zanima, kot Orbanove rabote, zato teh pisunarskih prostitutk pač ne jemljem resno. EU birokrate in njihovega pridiganja o racionalni ter pošteni porabi denarja pa še manj. Ne samo, da je jasno zakaj EU birokrati jeb**o Orbana, več kot očitno je tudi to, da so sami en velik kup gnoja, tako s stališča ravnanja z javnim denarjem, kot s stališča uvajanja in vsiljevanja raznih politik.

Pa ne tega razumeti kot podporo Orbanu. Ga premalo poznam, poleg tega se mi zdi precej verjetno, da ni ravno svetnik. Kljub vsemu pa je moj interes za razne svinjarije po svetu precej odvisen od tega koliko se tiste svinjarije tičejo mene konkretno.

Strani: 1