Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-454644 sporočil: 10.889
Konkurenca komu? Navzkrizje kaksnih interesov? Interes je, da so pacienti oskrbljeni po normalnih cenah ZSSS. Zdravniki pa niso suznji, ki imajo popoldne ketno s kuglo okrog nog, da ne bi smeli delati, ce to zelijo. In ni treba, da jih preganjajo luftarji, ki popoldan spilajo tenis, pa kavc doma peglajo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2747488

Strani: 1

g1n3k sporočil: 92
[FIN-454644]
Konkurenca komu? Navzkrizje kaksnih interesov? Interes je, da so pacienti oskrbljeni po normalnih cenah ZSSS. Zdravniki pa niso suznji, ki imajo popoldne ketno s kuglo okrog nog, da ne bi smeli delati, ce to zelijo. In ni treba, da jih preganjajo luftarji, ki popoldan spilajo tenis, pa kavc doma peglajo.
Kaj ti ni jasno? Konkurenca vsaki firmi, ki opravlja enako dejavnost. Itak dveh služb ne moreš enako dobro opravljat. Da pa ne bi v eni pridobival znanja in izkušenj, potem pa v drugi to še drugič prodal, rešuje konkurenčna klavzula.

Povprašaj malo v privat sektorju, recimo kakšni IT multinacionalki, take klavzule niso nič izjemnega.
kzupanc sporočil: 10.519
[FIN-454644]
Konkurenca komu? Navzkrizje kaksnih interesov? Interes je, da so pacienti oskrbljeni po normalnih cenah ZSSS. Zdravniki pa niso suznji, ki imajo popoldne ketno s kuglo okrog nog, da ne bi smeli delati, ce to zelijo. In ni treba, da jih preganjajo luftarji, ki popoldan spilajo tenis, pa kavc doma peglajo.
To že. Ampak potem bom tudi jaz v popoldanskem sp-ju opravljal IT storitve in posredoval v firmi, kjer sem zaposlen za posebno plačilo, če me bodo potrebovali izven časa 7.-15. Ob tem, da bom najprej imel zdravniško plačo za tistih fiksnih 8 ur. Malo morgen.

Strani: 1