Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
Zadnja sprememba: anon-317028 12.12.2018 15:46
Ne pretiravati. Kako naj Google ve za moje kile? Sicer mi je vseeno tudi če ve.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2747455

Strani: 1

anon-430414 sporočil: 25
Brez pretiravanja. Kot je že omenjeno v članku, če uporabljate kakšne aplikacije za hujšanje, menstrualne koledarče (v primeru, da ste ženska), potem se tudi te informacije zbirajo. Ne mislite, da podjetja razvijajo aplikacije zato, ker bi vam tako zelo želeli pomagati.
anon-463115 sporočil: 8
Zadnja sprememba: anon-463115 12.12.2018 15:55
Če je vam vseeno ali Google ve za vaše kile je odločitev vaša. A vendar ste se za to odločili. Problem nastane, če ne bi želel teh podatkov deliti z Googlom.

Stavek saj nimam ničesar skrivati je v današnjem svetu zelo prisoten. A odločitev kdo bo vedel koliko kilogramov imam, kje se gibljem, kaj sem jedel za kosilo, ... je moja. In te informacije bi moral imeti samo tisti, ki mu to informacijo namenim.

Pa tudi jaz nimam ničesar za skriti.
Gustl sporočil: 13.628
[FIN-311684]
Ne pretiravati. Kako naj Google ve za moje kile? Sicer mi je vseeno tudi če ve.
Ne se sekirat, Google ve tudi, da jih ima žena preveč in ji to celo upa povedati za razliko od... :)
bigl sporočil: 18.363
Zadnja sprememba: bigl 12.12.2018 17:12
[FIN-311684]
Ne pretiravati. Kako naj Google ve za moje kile? Sicer mi je vseeno tudi če ve.
Ko naročam knjige (paperback ali e-pub, mobi), mi epp-ji pošiljajo nove naslove, tele dni zadnje roke (za paperback) za skrajno dostavo do božiča, to pa vedo, kam poslati, saj imajo mojo e-pošto...Kile? Ta je pa lovska. Lep dan.
P.S.: lahko pa nas profilirajo, kot bralce Financ, če jim to kaj koristi:-). Ostajam pri 5-ih žetonih mesečno. Trošim jih tam kjer naslovi obetajo, pretežno povprečno uspešno.

Strani: 1