Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Macron napovedal zvišanje minimalne plače

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
[Glavni forum] Tema: Macron napovedal zvišanje minimalne plače
[#2747164] 11.12.18 13:14 · odgovor na: anon-61428 (#2747069)
Odgovori   +    0
[Inside]
> [FrRoSt]
> > [Inside]
> > No vidite da se da samo s kauca treba vstat.
>
> Jaz jih poznam veliko, ki se jim tudi s kauča/stola ne da ravno vstati. :)
In vseeno pričakujejo visoko plačo. Ja to je krut svet v katerem živimo. Nismo vsi borci niti tigri. :(
Ne vem, če ravno pričakujejo visoko plačo. Zagotovo pa ne manjše. Tako so (pač) navajeni. Saj niso (ravno) vsi taki, velika večina pa je! :(

Gre za generacijo, ki ni služila niti vojske. Niti vojaškega roka nimajo opravljenega. Kar verjetno ni naključje. In stari so že 4 krže; beri: bližajo se 40!

NE, še zdaleč niso vsi borci niti tigri. Pravzaprav so večina čisto navadne ovce...

Vsak se sam odloči, kako bo živel, za kaj se bo boril; če sploh za kaj in čemu se bo posvečal. Take so pač zadeve. In take bodo tudi ostale!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2747164

Strani: 1

anon-61428 sporočil: 4.493
[FrRoSt]
> [Inside]

> > [FrRoSt]
> > > [Inside]
> > > No vidite da se da samo s kauca treba vstat.
> >
> > Jaz jih poznam veliko, ki se jim tudi s kauča/stola ne da ravno vstati. :)

> In vseeno pričakujejo visoko plačo. Ja to je krut svet v katerem živimo. Nismo vsi borci niti tigri. :(

Ne vem, če ravno pričakujejo visoko plačo. Zagotovo pa ne manjše. Tako so (pač) navajeni. Saj niso (ravno) vsi taki, velika večina pa je! :(
Če se trudijo in več delajo je to normalno pričakovanje nagrade.
Gre za generacijo, ki ni služila niti vojske. Niti vojaškega roka nimajo opravljenega. Kar verjetno ni naključje. In stari so že 4 krže; beri: bližajo se 40!

NE, še zdaleč niso vsi borci niti tigri. Pravzaprav so večina čisto navadne ovce...
To ni samo generacija brez vojske v bistvu smo kot država ovce ali pa kure brez glave ki se zaletava sem in tja. Ne znamo vodit države.
Vsak se sam odloči, kako bo živel, za kaj se bo boril; če sploh za kaj in čemu se bo posvečal. Take so pač zadeve. In take bodo tudi ostale!
Drži. Na silo me pa tudi ne bodo premikali.

Strani: 1