Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Siol: Ljubljana bo dobila Ikeo leta 2020

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bigl sporočil: 18.363
Pri nepremičninah je eden od pomebnih pogojev, pravna izvedljivost posla. Očitno iz prebranega ta pogoj ni izpolnjen. Zakaj pa ni pa je verjetno razlog , kaj pa drugega - kot cena za povezovalno zemljišče, sklepam. Lep dan.
P.S. Meni je vseeno ali grem kupit kaj v Ikeo v Gradec ali Celovec tudi potem, ko bo stekla prodaja v LJ. V ZG pa ne mislim hodit.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2747096

Strani: 1

anon-204390 sporočil: 13.528
[Glavni forum] Tema: Siol: Ljubljana bo dobila Ikeo leta 2020
[#2747108] 11.12.18 09:54 · odgovor na: bigl (#2747096)
Odgovori   +    1
[bigl]
Pri nepremičninah je eden od pomebnih pogojev, pravna izvedljivost posla. Očitno iz prebranega ta pogoj ni izpolnjen. Zakaj pa ni pa je verjetno razlog , kaj pa drugega - kot cena za povezovalno zemljišče, sklepam. Lep dan.
P.S. Meni je vseeno ali grem kupit kaj v Ikeo v Gradec ali Celovec tudi potem, ko bo stekla prodaja v LJ. V ZG pa ne mislim hodit.
Ekonomski nacionalizem ,(v Italijo pa ne bi šel) ? :))
anon-317028 sporočil: 30.415
[Glavni forum] Tema: Siol: Ljubljana bo dobila Ikeo leta 2020
[#2747124] 11.12.18 10:47 · odgovor na: bigl (#2747096)
Odgovori   +    0
[bigl]
Pri nepremičninah je eden od pomebnih pogojev, pravna izvedljivost posla. Očitno iz prebranega ta pogoj ni izpolnjen. Zakaj pa ni pa je verjetno razlog , kaj pa drugega - kot cena za povezovalno zemljišče, sklepam. Lep dan.
P.S. Meni je vseeno ali grem kupit kaj v Ikeo v Gradec ali Celovec tudi potem, ko bo stekla prodaja v LJ. V ZG pa ne mislim hodit.
Nam Novomeščanom je zagrebška IKEA prav na idealnem položaju, ob avtocesti malo naprej od zagrebškega letališča, ura vožnje...V času turistične sezone in gneče na meji se čas vožnje krepko podaljša, v tem primeru bo boljša ljubljanska, če bo sploh kdaj zgrajena.

Strani: 1