Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Nova škoda scala: kaj sploh še ostane golfu?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

PyotrNovak sporočil: 5.775
[Avto] Tema: Nova škoda scala: kaj sploh še ostane golfu?
[#2746594] 07.12.18 16:03 · odgovor na: spiderman (#2746544)
Odgovori   +    7
Nekam nenavadni tihi so danes "branitelji tekovina" propadlega sistema. Macek ne mijavka, schevy je tudi na dopustu,.....
Nobenih tabelc in izracunov, da se vsi tule motimo i9n da je bil RR minimum.

Verjetno se se spominjate kaksen "vozni park" smo imeli mladi. Ce bi danasnji avotodpad prestavil takrat, bi bil vesoljski pretep kdo bo lahko kupil in razgrabljen v eni uri. Lastnik pa dozivljensko presrbljen. Star avto je bil vedno vsaj 5o kg flik in 1oo kg Kobita (smole) ki ga je drzala skupaj. Sem obcasno posvasal kaksnemu prijatelju, pa je se VSAK cez pol ure drzal za glavo, ko sem odzgal plasti rje in kobita in spodaj obicajno ni bilo posebej veliko plocevine, vcasih pa celo nic. "In jaz sem s tem peljal 100kmh??? Jao meni, kaksen sreckovic sem" Ko je prijatelj zabremzal se je lepo cutilo da se je avto skrajsal, poden pa rahlo izbocil. Pri vozniji cez luzo je bilo pametno dvignit noge, da superge niso bile mokre...

RESNICA BOLI!! In o TAKEM standardu NE morejo nabijati nam, ki smo ga bili prisiljeni "uzivati", milom ili silom. Ne NI bilo nostalgicno in smesno in NOBENE nostalgije nimam za Yugojebovino! Da bogda da ostala crknuta!