Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kako sem kupovala smreko?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

GV-3452-1 sporočil: 15
[Glavni forum] Tema: Kako sem kupovala smreko?
[#2746105] 05.12.18 13:06
Odgovori   +    11
Delati sklepe na osnovi petih obiskov je neresno. Šele analiza večjega števila obiskov s standardizirano metodo skrivnostnega nakupovanja bi pokazala, ali gre za slučajnost ali sistematičnost. Prav tako je vzrokov, zakaj je bila izkušnja v BTC boljša kot drugje lahko nešteto: dober/slab dan prodajalca, drugo delo, zaposlen prodajalec na oddelku/pokrivanje z drugega oddelka, dober/slab vodja itd. Meni (op. Ljubljančan) se zdi regija od kod prihaja prodajalec popolnoma zgrešena. Videl sem nešteto odličnih prodajalcev iz Ljubljane in se mi zdi prav malce žaljivo do dobrih prododajalcev iz Ljubljane. Prav tako je zgrešeno študentsko delo. Preverjeno je nakupna izkušnja pri študentih praviloma slabša kot pri zaposlenih. To bi znal povedati vsak malce večji trgovec.
Veliko bolj kredibilno informacijo, kje in zakaj prihaja do razlik v nakupovalni izkušnji bi lahko dale večje agencije za skrivnostno nakupovanje, če bi bilo vredno avtorici, da opravi kakšen klic. Se mi pa zdi, da bi potem avtorica zgubila namen članka :-)