Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Slovenijo Slovencem 2018

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[Glavni forum] Tema: Slovenijo Slovencem 2018
[#2745793] 03.12.18 16:36 · odgovor na: Gustl (#2745669)
Odgovori   +    1
[Gustl]
> [bc123a]
> > [Gustl]
> > A si pogledal posnetek? Kateri del te je preprical, da ni fejk?
>
> Point je, ne zdi se mi kontroverzen v zgodovinskem kontekstu tudi ce ne bi bil fejk (branim sarkozija, ce nisi razumel :)

Kako naj to razumem iz "sam posnetek pa ni fejk in kaze razmisljanje politikov preden se jim je "zgodil narod"?
Tako iz tega da sem gledal 10 sekund, in sem si rekel, ja, ja, pa kalergi plan, pa sorosev plan od 1978 naprej je bil zjebat zahodno civilizacijo, pa tinfoil hat, gtfo :)

Drugi casi, drug kontekst. Jap, da se me naplahtati da je posnetek avtenticen, no prob. Ne bom ga pa sel sirit naprej in tulit "viiiiidiiiiteeee, kaksna vast conspiracy je to". Zato ker temu dajem zelo malo poudarka.

Recimo ce beres desne tinfoil-hatterje bodo nonstop omenjali "Kalergi plan" kot del velike mednarodne zarote proti zahodni civilizaciji inu malemu cloveku, ki se je zacela ze desetletja nazaj, in katere plan je bil ze od zacetka razredcit in zatret krscanstvo v evropi... In kaj je to v resnici?

en.wikipedia.org/wik...ve-Kalergi

Pac en sanjac o zdruzeni evropi, ki je v bistvu predvideval v svoji verziji zdruzene evrope kar lepo se obstoj kolonij, kaj sele plan za podjarmljanje evrope.

Skratka, ko mi uleti nekaj "lej kaj pa je ta pa ta rekel leta XY" pri cemer je XY dovolj nazaj, da se je treba v cisto drugo mentalno stanje postavit, me ne zanima vec ne kot pro in ne kot contra.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2745793

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.625
[Glavni forum] Tema: Slovenijo Slovencem 2018
[#2745794] 03.12.18 16:41 · odgovor na: bc123a (#2745793)
Odgovori   +    3
[bc123a]

Recimo ce beres desne tinfoil-hatterje...
Zakaj za vraga bi to delal? :)

Strani: 1