Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

rx170 sporočil: 6.393
[usimoncic]
> [shevchenko]
> > Aja, pa Ukrainci so nam dali enega tistih, ki so naredili jedrsko bombo, Arabci pa nam znajo dati kvečjemu razlog za njeno uporabo.
>
> ah ja, seveda... ker arabci so si sami krivi, da zahod 100+ let mesa drek na bliznjem vzhodu. nekateri na zahodu pa potem se razmisljajo v smeri, da bomo probleme resili tako, da bomo nanje spustili par jedrskih bomb. potem pa se ko ena glupa praseta cudimo, ces zakaj se ti zlobni arabci gredo nek terorizem sredi evrope. ker mi pa se seveda ne gremo terorizma, ne, vsi nasi metki so bili izstreljeni zato, ker pac imamo prav in gotovo.

Ne, Arabci si niso tega sami krivi. Niso krivi, da v znanosti in v civilizacijskih normah tako zelo zaostajajo za zahodom. Navadni ljudje iz arabskega sveta tudi niso prav nič krivi, da so se rodili v kulturi, ki jim že od rojstva vceplja v glavo, da je njihova naloga pobijanje nevernikov, pa da sem in tja kdo od njih vzame kalašnikovko in postreli uredništvo časopisa, ki je užalil Mohameda, ali pa da z ukradenim tovornjakom zapelje v množico nevernikov. Roko na srce, Arabci so bili nekoč zelo razviti. Še nam so dali številke. Potem se je pa nekaj zalomilo. Pa se mi zdi, da ni bil na delu NATO ali ZDA.
Originalno NATO in ZDA s tem resda nista imela nič, po drugi svetovni vojni pa kar precej.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2745110

Strani: 1

anon-116402 sporočil: 4.340
[rx170]
> [usimoncic]
> > [shevchenko]
> > > Aja, pa Ukrainci so nam dali enega tistih, ki so naredili jedrsko bombo, Arabci pa nam znajo dati kvečjemu razlog za njeno uporabo.
> >
> > ah ja, seveda... ker arabci so si sami krivi, da zahod 100+ let mesa drek na bliznjem vzhodu. nekateri na zahodu pa potem se razmisljajo v smeri, da bomo probleme resili tako, da bomo nanje spustili par jedrskih bomb. potem pa se ko ena glupa praseta cudimo, ces zakaj se ti zlobni arabci gredo nek terorizem sredi evrope. ker mi pa se seveda ne gremo terorizma, ne, vsi nasi metki so bili izstreljeni zato, ker pac imamo prav in gotovo.
>
> Ne, Arabci si niso tega sami krivi. Niso krivi, da v znanosti in v civilizacijskih normah tako zelo zaostajajo za zahodom. Navadni ljudje iz arabskega sveta tudi niso prav nič krivi, da so se rodili v kulturi, ki jim že od rojstva vceplja v glavo, da je njihova naloga pobijanje nevernikov, pa da sem in tja kdo od njih vzame kalašnikovko in postreli uredništvo časopisa, ki je užalil Mohameda, ali pa da z ukradenim tovornjakom zapelje v množico nevernikov. Roko na srce, Arabci so bili nekoč zelo razviti. Še nam so dali številke. Potem se je pa nekaj zalomilo. Pa se mi zdi, da ni bil na delu NATO ali ZDA.

Originalno NATO in ZDA s tem resda nista imela nič, po drugi svetovni vojni pa kar precej.
Natu in ZDA lahko očitamo marsikaj. Gotovo pa ne nosita levji delež krivde za to, da so Arabci znanstveno, kulturno in civilizacijsko tam kjer so.

Strani: 1