Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.909
Zadnja sprememba: najobj 29.11.2018 10:25
[jani1974]
> [najobj]
> ... čuj, včeraj sem na TV slišal, da se je na Poljsko odselilo že več kot milijon ljudi iz Ukrajine, ki zaradi od demokratičnega zahoda spodbujanih "dobrososedskih" odnosov z Rusijo v Ukrajini nimajo več dela ... khmm, tako da Poljake zelo razumem, ker nočejo imeti še migrantov, ki jim jih vsiljuje EU ...
Ta naša ljuba TV in tam zaposleni znalci.
V Ukrajini živi (je živela?) precej velika poljska manjšina, ker so Rusi leta 1945 celo Poljsko premaknili bolj proti zahodu.
... OK, ampak tista ukrajinska Poljakinja, ki se je vrnila v svojo pradomovino, bi na TV lahko povedala, da je ona v resnici Poljakinja in ne Ukrajinka ... khmm, čeprav ne vem, kakšno vezo ima to z dobrim milijonom "novih" prebivalcev na Poljskem ...

P.S.: ker so na totem forumu vedno Rusi vsega krivi, sem v isti oddaji slišal, da Poljska od Ukrajine zahteva priznanje genocida nad Poljaki med WWII, v resnici pa Poljaki sploh ne vejo, da so genocid nad Poljaki med WWII zagrešili v Ukrajince preoblečeni Rusi ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2745105

Strani: 1

anon-154083 sporočil: 6.570
[najobj]
P.S.: ker so na totem forumu vedno Rusi vsega krivi, sem v isti oddaji slišal, da Poljska od Ukrajine zahteva priznanje genocida nad Poljaki med WWII, v resnici pa Poljaki sploh ne vejo, da so genocid nad Poljaki med WWII zagrešili v Ukrajince preoblečeni Rusi ...
UPA vsekakor niso bili Rusi.

Strani: 1