Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.869
Zadnja sprememba: najobj 28.11.2018 14:27
[rx170]
Edina dolgoročna in smiselna možnost za Ukrajino je dolgoročna normalizacija odnosov z Rusijo. To pomeni avtonomijo Donbassa in ostalih območij s pretežno ruskim prebivalstvom. S tem Ukrajina ohrani celovitost (razen Krima, ki pa se je priključil Rusiji na podlagi glasovanja) in se začne normalno razvijati.
... čuj, včeraj sem na TV slišal, da se je na Poljsko odselilo že več kot milijon ljudi iz Ukrajine, ki zaradi od demokratičnega zahoda spodbujanih "dobrososedskih" odnosov z Rusijo v Ukrajini nimajo več dela ... khmm, tako da Poljake zelo razumem, ker nočejo imeti še migrantov, ki jim jih vsiljuje EU ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2744951

Strani: 1

rx170 sporočil: 6.393
[najobj]
> [rx170]
> Edina dolgoročna in smiselna možnost za Ukrajino je dolgoročna normalizacija odnosov z Rusijo. To pomeni avtonomijo Donbassa in ostalih območij s pretežno ruskim prebivalstvom. S tem Ukrajina ohrani celovitost (razen Krima, ki pa se je priključil Rusiji na podlagi glasovanja) in se začne normalno razvijati.

... čuj, včeraj sem na TV slišal, da se je na Poljsko odselilo že več kot milijon ljudi iz Ukrajine, ki zaradi od demokratičnega zahoda spodbujanih "dobrososedskih" odnosov z Rusijo v Ukrajini nimajo več dela ... khmm, tako da Poljake zelo razumem, ker nočejo imeti še migrantov, ki jim jih vsiljuje EU ...
Vzdrževanje konflikta v Donbassu je edini način, da trenutni režim ostane na oblasti. V normalnih razmerah bi se zelo verjetno zgodil Majdan 2.
anon-329788 sporočil: 2.321
Poceni delovna sila je vedno dobrodošla.
bc123a sporočil: 48.253
[najobj]
> [rx170]
> Edina dolgoročna in smiselna možnost za Ukrajino je dolgoročna normalizacija odnosov z Rusijo. To pomeni avtonomijo Donbassa in ostalih območij s pretežno ruskim prebivalstvom. S tem Ukrajina ohrani celovitost (razen Krima, ki pa se je priključil Rusiji na podlagi glasovanja) in se začne normalno razvijati.

... čuj, včeraj sem na TV slišal, da se je na Poljsko odselilo že več kot milijon ljudi iz Ukrajine, ki zaradi od demokratičnega zahoda spodbujanih "dobrososedskih" odnosov z Rusijo v Ukrajini nimajo več dela ... khmm, tako da Poljake zelo razumem, ker nočejo imeti še migrantov, ki jim jih vsiljuje EU ...
Poljaki so naceloma z ukrajinci zadovoljni, ker so jim kulturno blizu in so tudi kvalitetna delovna sila.
anon-154083 sporočil: 6.570
[najobj]
... čuj, včeraj sem na TV slišal, da se je na Poljsko odselilo že več kot milijon ljudi iz Ukrajine, ki zaradi od demokratičnega zahoda spodbujanih "dobrososedskih" odnosov z Rusijo v Ukrajini nimajo več dela ... khmm, tako da Poljake zelo razumem, ker nočejo imeti še migrantov, ki jim jih vsiljuje EU ...
Ta naša ljuba TV in tam zaposleni znalci.
V Ukrajini živi (je živela?) precej velika poljska manjšina, ker so Rusi leta 1945 celo Poljsko premaknili bolj proti zahodu.
Tonja1 sporočil: 671
Če to drži, je potrebno te ukrajinske migrante prišteti k ostalim, saj migrant je migrant, ne glede na narodnost, vsi so ljudje. V okviru EU se potem pri kvotah Poljski seveda to upošteva. Ne vem, kje je tu problem

Strani: 1