Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

rx170 sporočil: 6.402
Edina dolgoročna in smiselna možnost za Ukrajino je dolgoročna normalizacija odnosov z Rusijo. To pomeni avtonomijo Donbassa in ostalih območij s pretežno ruskim prebivalstvom. S tem Ukrajina ohrani celovitost (razen Krima, ki pa se je priključil Rusiji na podlagi glasovanja) in se začne normalno razvijati.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2744931

Strani: 1

najobj sporočil: 31.918
Zadnja sprememba: najobj 28.11.2018 14:27
[rx170]
Edina dolgoročna in smiselna možnost za Ukrajino je dolgoročna normalizacija odnosov z Rusijo. To pomeni avtonomijo Donbassa in ostalih območij s pretežno ruskim prebivalstvom. S tem Ukrajina ohrani celovitost (razen Krima, ki pa se je priključil Rusiji na podlagi glasovanja) in se začne normalno razvijati.
... čuj, včeraj sem na TV slišal, da se je na Poljsko odselilo že več kot milijon ljudi iz Ukrajine, ki zaradi od demokratičnega zahoda spodbujanih "dobrososedskih" odnosov z Rusijo v Ukrajini nimajo več dela ... khmm, tako da Poljake zelo razumem, ker nočejo imeti še migrantov, ki jim jih vsiljuje EU ...
prixi sporočil: 285
Prav. Jaz bo zasedel del vrta okoli tvoje hiše ali pa spalnico v tvojem stanovanju, ti pa če hočeš dolgoročno imeti mir, prepiši še uradno to na mene. Pa sva uredila....

Strani: 1