Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.629
[bc123a]

Safety record pa ne obstaja. Proizvedenih samo 300 letal, letijo bolj malo, halo, kje ti je tu statistika?
Ja pa saj to ravno sprašujem, da ne govorimo samo o "ah, rusko".

Jaz sem zelo pogosto na teh kištah, zato me iz povsem egoističnih razlogov zelo zanima, kaj je res in kaj je percepcija.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2744737

Strani: 1

anon-204390 sporočil: 13.528
[Gustl]
> [bc123a]
>
> Safety record pa ne obstaja. Proizvedenih samo 300 letal, letijo bolj malo, halo, kje ti je tu statistika?

Ja pa saj to ravno sprašujem, da ne govorimo samo o "ah, rusko".

Jaz sem zelo pogosto na teh kištah, zato me iz povsem egoističnih razlogov zelo zanima, kaj je res in kaj je percepcija.
Percepcija je to da državni prevoznik v Sloveniji, (ki je članica Nato in EU) kupuje neko ceneno rusko robo, svojo floto pa daje v najem.
WTF are you people smoking ?! :))
najobj sporočil: 31.920
[Gustl]
> [bc123a]
>
> Safety record pa ne obstaja. Proizvedenih samo 300 letal, letijo bolj malo, halo, kje ti je tu statistika?
Ja pa saj to ravno sprašujem, da ne govorimo samo o "ah, rusko".

Jaz sem zelo pogosto na teh kištah, zato me iz povsem egoističnih razlogov zelo zanima, kaj je res in kaj je percepcija.
... čuj, dokler te zanima, se ne rabiš sekirat, kaj je kaj ...
bc123a sporočil: 48.253
[Gustl]
> [bc123a]
>
> Safety record pa ne obstaja. Proizvedenih samo 300 letal, letijo bolj malo, halo, kje ti je tu statistika?

Ja pa saj to ravno sprašujem, da ne govorimo samo o "ah, rusko".

Jaz sem zelo pogosto na teh kištah, zato me iz povsem egoističnih razlogov zelo zanima, kaj je res in kaj je percepcija.
Nekaj je napisano tu.

tangosix.rs/2017/18/...-u-regiju/

Strani: 1