Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Slovenijo Slovencem 2018

Strani: 1 2 3 4

Gustl sporočil: 13.625
[#2744620] 26.11.18 19:03 · odgovor na: (#2744615)
Odgovori   +    4
[rename]
> [Gustl]
> > [rename]
> > Citiram iz clanka:
> > Zaradi pouka, ki ga zagotavljajo “tujcem” na OŠ 8 talcev v Logatcu, kjer se nahaja tudi azilni dom, očitno ni več možno zagotavljati normalnega vzgojno-izobraževalnega procesa za domačine,...
> >
> > Na osnovi cesa potem trdis, da to nima veze z migranti?
>
> Na osnovi BOLD. Says who? Ni izjave, ni podatka, se "anonimnega vira" ni, ni nicesar. Je samo statement avtorja, da je zaradi tega in da je očitno.
>
>

Torej, kar objavi Noba24 je po defaultu fakenews.
Ne, samo tisto, kar kaze znake fakenews.

Ni vira, ni izjave, ni podatkov, hej, se "vira, ki je zelel ostati neimenovan" ni. Ni nobenega preverjanja, nobenega "ravnatelju smo poslali vprašanja". Nicesar. Je samo osnovna fiksna ideja (grdi migranti) in potem napletena zgodba.

Sicer kar veliko materiala pri Orbanu kaze znake fakenews.

Recimo, so se ti kaj smilili prašiči...pardon...pujski :)

nova24tv.si/svet/ali...-migranti/

Ista zgodba. Nic, prav nič ne kaze na muslimanske migrante, vseeno so protagonisti zgodbe.

Sounds familiar?


Seveda je krivda, da spremljate in verjamete v to sranje, tudi na strani MSM. Zamolčevanje in olepsevanje situacije vas poriva v medije, ki so "na strani resnice", a pravzaprav na polno prepredeni s fakenews in agendo.

Ampak posameznik se zaradi tega prav nic manj ne smeši.
Gustl sporočil: 13.625
[#2744621] 26.11.18 19:08 · odgovor na: (#2744617)
Odgovori   +    1
[denac]

Ravno danes sem se peljal od Kalc pa skozi oba Logatca. Nobenih zažganih tipov ali rjuharc. Pred 30 leti si lahko tam videl črnca. Je pa že nekaj let med pokojnimi.
Čarli je umrl? Res?
crt sporočil: 27.123
[#2744623] 26.11.18 19:25 · odgovor na: Gustl (#2744620)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: crt 26.11.2018 19:25
[Gustl]
Recimo, so se ti kaj smilili prašiči...pardon...pujski :)
nova24tv.si/svet/ali...-migranti/
Ista zgodba. Nic, prav nič ne kaze na muslimanske migrante, vseeno so protagonisti zgodbe.
ta je res zmagovita... samo postavis naslov in pocakas, da nastrojenost publike sama razvije dalje.

malo karikiran (pa ne prav dosti) soroden zgodovinski primer...

vladar javno in glasno zavzdihne: will no one rid me of this turbulent priest?

na, pa je sel thomas becket. ampak saj henry ja ni nic takega rekel.
crt sporočil: 27.123
[#2744625] 26.11.18 19:28 · odgovor na: (#2744624)
Odgovori   +    4
[rename]
Saj zato pa pravim - fejknjuz medije je najlazje razkrinkati z objavo resnicnih dejstev, namesto, da se jih obmetava z nalepko, da so fejknjuz medij.
Torej jutri v LOgatec, intervju z ravnateljem, ki bo povedal,da je vse v najlepse, redu.
Tako, kot je (bilo) uradno vse ok na tisti soli, kjer je sin znanega sodnika grozil vsem.....kajne?
pravkar si povedal, da tudi ce nekdo pride tja in izve, da je vse ok, ti tako ali tako ne bos verjel, da je ok.

tako da bi to bila cista izguba casa.
crt sporočil: 27.123
[#2744630] 26.11.18 19:40 · odgovor na: (#2744626)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: crt 26.11.2018 19:41
[rename]
Ne, pravim samo, da ni samo fejknjuz fejk,,,,da je lahko se vecji fejk neporocanje ali pa selektivno (ne)porocanje.
ja, lej. zdaj se ze pogovarjamo o tem, kateri fejk je bolj fejk. na nek nacin je to napredek. to spoznanje, koliko filtrov in kalnih stekel obstaja. oziroma kot je enkrat kolega super nekoga citiral: of what you have seen, believe very little - of what you are told, nothing.

vendar ljudje tezko funkcioniramo v popolnem kaosu in tudi nimamo neomejeno casa za celovit pogled in osebno preverjanje. in tako si vsak najde neke vire, ki jih jemlje kot pretezno solidne. ce se pri tem dobro zaveda tega "pretezno" in ne mesa z "tukaj je prava resnica", odlicno.

(neredko pa ta distanca ne rata in tudi v interesu posameznega kanala je, da ne rata, ker cisto poslovno si vsakdo lahko samo zeli captive audience, for various shades of "captive" & "poslovno" :)

na koncu so tako vse te debate v bistvu religiozne - ker ni vec mogoce lociti tega, a ti verjames nekemu viru, ker menis, da je verodostojen, ali pa menis, da je verodostojen, ker verjames v to, kar on razlaga.

vera ima zelo pomembno vlogo. in svete vojne se tipicno ne koncajo s tem, da potem eni ali celo oboji recejo "no ja, saj res, ah, kako nisem tega prej videl, zdaj bom drugace".
Primer - marakeska deklaracija (ravno danes tema na Faktor).
sorry, o marakeski deklaraciji se bom pripravljen pogovarjati sele takrat, ko bom celo prebral. ker imam enak vtis kot ti, torej da se jo pac jemlje malo tu malo tam, kar komu pase.

ker pa niti nimam v planu cele prebrati, se pac ne bom pogovarjal o njej.
Gustl sporočil: 13.625
[#2744632] 26.11.18 19:50 · odgovor na: (#2744629)
Odgovori   +    1
[denac]
> [Gustl]
> > [denac]
> >
> > Ravno danes sem se peljal od Kalc pa skozi oba Logatca. Nobenih zažganih tipov ali rjuharc. Pred 30 leti si lahko tam videl črnca. Je pa že nekaj let med pokojnimi.
>
> Čarli je umrl? Res?

Na žalost res. Vsaj 3 leta je tega.
RIP.

Tam nekje v '90s, ko se ni bilo politično nekorektno se režat temu, smo se Carliju radi smejali, ko je na avtobusu bentil, da vrhnicani logatcanom vse sedeže zasedemo. In valjda nam je mulcem bilo smesen, da je logatcan črn kot Jordan.
Gustl sporočil: 13.625
[#2744634] 26.11.18 19:55 · odgovor na: (#2744624)
Odgovori   +    3
[rename]
Saj zato pa pravim - fejknjuz medije je najlazje razkrinkati z objavo resnicnih dejstev, namesto, da se jih obmetava z nalepko, da so fejknjuz medij.
Vidis, ka ne razumes. Ali nočeš, ne zmores, ne vem.

Fejknjuz medij ni nalepka, to je nacin podajanja info, ki ga furajo, saj sem napisal, kako to naredijo. In oni so celo slab fejknjuz medij, se sploh trudit ne rabijo, napisejo zgodbico in je dovolj. Nezahtevna publika pač.

Nalepka je, da je ta medij sranje. Evo, to pa je nalepka :)
crt sporočil: 27.123
[#2744637] 26.11.18 19:58 · odgovor na: (#2744635)
Odgovori   +    7
sorry, nisem dober sogovornik za to temo.

osebno vidim v celi nadaljevanki z migracijami vecjo in bolj akutno groznjo v tem, kako se ob njih katalizirajo mnenja domorodcev in kako to pospesuje politicno pot v vedno bolj nore ali-ali izbire, iz katerih ven gleda zgodnje 20. stoletje - kot pa v samih migrantih.

but that's just me. dajva se rajsi o cebelah menit. lahko tudi pocakava na februar.
crt sporočil: 27.123
[#2744639] 26.11.18 20:03 · odgovor na: (#2744638)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: crt 26.11.2018 20:03
[rename]
Se ze kaj pripravljas, da jih bos zadimil?
ponavadi dam sredi decembra raztopino oksalne kisline v sladkorju (ok, tole se kemicno ne slisi najbolj prav but hey :). oksalna je res carica - fantasticno pocisti. takrat je tudi ze jasno, vsaj po mojih dosedanjih ne ravno sila obseznih izkusnjah, katerim bo zneslo do pomladi. je pa bistveno lazje to poceti v nakladnih panjih.
Gustl sporočil: 13.625
[#2744640] 26.11.18 20:13 · odgovor na: (#2744636)
Odgovori   +    1
BTW, dobili smo Slovensko združenje domoljubnih novinarjev. :))

Na istem naslovu kot Nova24 :)
FIN223552 sporočil: 1.136
[#2744690] 27.11.18 09:52
Odgovori   +    2
Še Trumpov FoxTV (greznica politične propagande) objavi tu in tam kaj takega:
twitter.com/i/status...1786767365

Tega do NovaTV, Reporterja, Demokracije ne boste videli. Še preden so se kakršne koli migracije sploh začele, so oni že full-on naci. Nisem si mislil, da bo SDS tako nizko padla, zdaj jih ne bi volil niti ob neposrednji grožnji nove komi-revolucije..

Take medije je treba res razfukat, ker širijo laži in sovraštvo. Pa še Slovenske novice poleg zardi poneumljanja in primitivizacije naroda.
Na tej točki izgubljam zadnje trohice vere v demokracijo - človek postane človeku zver, kakor hitro ima priložnost..
FIN-454644 sporočil: 10.879
[#2744696] 27.11.18 09:57 · odgovor na: FIN223552 (#2744690)
Odgovori   +    4
Ja, ti si za diktaturo, v kateri bi ti diktiral. Ta bedak na fox njusu je pateticen.
FIN223552 sporočil: 1.136
[#2744739] 27.11.18 11:53 · odgovor na: FIN-454644 (#2744696)
Odgovori   +    1
Vedno bolj ko berem in poslušam vso to ljudsko in narodnoljubno vreščanje, bolj sem za kako Junker-based diktaturo ja..

Trpeli bomo v vsakem primeru,neumnost ima visoko ceno..
FIN-454644 sporočil: 10.879
[#2744743] 27.11.18 12:13 · odgovor na: FIN223552 (#2744739)
Odgovori   +    1
Pijano diktaturo.
FIN223552 sporočil: 1.136
[#2745056] 29.11.18 08:17 · odgovor na: FIN223552 (#2744739)
Odgovori   +    0
Evo vam teroriste:
www.delo.si/novice/s...18348.html

Večini polnoritnikov v Sloveniji bi se v takem vzdušjo že zdavnaj vtrgalo in bi si opasali bombe..
crt sporočil: 27.123
[#2745057] 29.11.18 08:20 · odgovor na: FIN223552 (#2745056)
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: crt 29.11.2018 08:29
si v siriji. ali afganistanu, ali iraku...

opazas, da je drzava v razsulu, kar je super gojisce za roparje, posiljevalce in fanatike.

sicer si tam doma, ampak scasoma reces - ne gre drugace... napraskas denar in gres premikati druzino na zahod, tako rekoc z zivinskim transportom.

prides do meje obljubljenega sveta, kjer ti povejo, da te nocejo, ker si ziher ropar, posiljevalec in fanatik.

(podnapisi za publiko, ki se dojema kot desna: po ww 2 bezis v argentino. tam te zavrnejo, ker prihajas z lokacije, kjer vedrijo in oblacijo komunisti, torej si komunist.)
bc123a sporočil: 48.253
[#2745067] 29.11.18 08:38 · odgovor na: crt (#2745057)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: bc123a 29.11.2018 08:41
[crt]
si v siriji. ali afganistanu, ali iraku...

opazas, da je drzava v razsulu, kar je super gojisce za roparje, posiljevalce in fanatike.

sicer si tam doma, ampak scasoma reces - ne gre drugace... napraskas denar in gres premikati druzino na zahod, tako rekoc z zivinskim transportom.

prides do meje obljubljenega sveta, kjer ti povejo, da te nocejo, ker si ziher ropar, posiljevalec in fanatik.
No, jaz tudi ne bi o tem pretirano govoril, ker se zaenkrat se dobro razumeva... ampak jaz o tem problemu razmisljam ze deset+ let, ze veliko pred tem, kot sem sploh imel druzino. In moj zakljucek je, poskusati maksimizirati svojo potencialno koristnost za druzbo po merilih zahoda - torej, da na zahod ne bezis z zivinskim transportom ampak dvignes telefon in dobis vizo.

Verjetno vecina bralcev tega Foruma in Financ na splosno ne bi bila prisiljena na zivinski transport, in tudi v 30tih letih prejsnjega stoletja so na zahod bezali (in to je precej grda skrivnost) tisti, ki so pac bili dovolj bistri in sposobni, da so lahko drzavam, v katere so pribezali predvsem ponudili sami sebe.

Kot sem ze enkrat napisal - pakistanski otroski kardiolog, ki ga slovenija recimo nujno rabi, ne bo placal tihotapcu 4000 eurov za smrtno nevarno potovanje cez gore, morja in doline, ampak bo poslal email dr. Gregoricu, dobil vizo, in se preselil v slovenijo na legalen nacin.

In surprise, to se ze dogaja na veliko, slovenska podjetja in celo javne institucije (raziskovalne) tocno to pocnejo in kar brez predsodkov zaposlujejo kader iz "shitholes" (iran je recimo sploh taka fina sampostrezba precej dobro izobrazenih tehnicnih kadrov).

Einstein je pobegnil pred zidi, zakaj 6 miljonov Zidov, ki so potem umrli pod nacisti, ni pobegnilo? Jah, zato ker Einstein je imel ZDA kaj za ponuditi, preostala zidovska raja pa na zalost premalo da bi lahko sli v ZDA. Oziroma glede na status in bogastvo so pac sli tisti, ki so lahko ponudili, ostali pa "vec srece prihodnjic".

Don't get me wrong, samo poskusam ilustrirati zgodovinsko situacijo, ki morda ni bila cisto taksna, kot je situacija z kozjimi pastirji iz afganistana, ki jim je cisto vsec da so zenske zakrite, da je lokalni imam car, in da se za presustvo kamenja, a so eno leto nazaj dobili telefon, z njim facebook, in vidijo da se na zahodu samo zura, zlempa in belke fuka... pa drzava ti da fajn stanovanje in najde sluzbo.

Aja, pa ker se poznava bistveno bolje, kot bi to sledilo iz foruma, ves kaksne vse korake sem naredil, da bi svojo druzino naredil kompatibilno s potencialnim izseljenstvom, ce bi bilo potrebno bezati... in sem preprican, da so v 30tih tisti, ki so bezali pred nacisti naredili podobno, tisti ki niso, pa niso mogli pobegniti.
bc123a sporočil: 48.253
[#2745073] 29.11.18 08:58 · odgovor na: crt (#2745057)
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: bc123a 29.11.2018 08:58
[crt]
si v siriji. ali afganistanu, ali iraku...
sicer si tam doma, ampak scasoma reces - ne gre drugace... napraskas denar in gres premikati druzino na zahod, tako rekoc z zivinskim transportom.
Delez teh ljudi je bil tudi na vrhuncu sirske krize cirka 50%, pozneje pa se je, zaradi praznjenja sirije in zaradi zmage nad ISISom ta delez se znizal. Na eni od ladij, ki so jih resili na mediteranu je bilo se mi zdi cirka 600 nigerijcev in nobene zenske ali otroka. To so vse v bistvu nelegalni gastarbajterji, ki pa so vecinoma v evropi nezaposljivi.
crt sporočil: 27.123
[#2745077] 29.11.18 09:15 · odgovor na: bc123a (#2745067)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: crt 29.11.2018 09:17
[bc123a]
Verjetno vecina bralcev tega Foruma in Financ na splosno ne bi bila prisiljena na zivinski transport, in tudi v 30tih letih prejsnjega stoletja so na zahod bezali (in to je precej grda skrivnost) tisti, ki so pac bili dovolj bistri in sposobni, da so lahko drzavam, v katere so pribezali predvsem ponudili sami sebe.
beograd je, pravijo, poln irancev. zgledajo kot turisti. imajo denar. pac neke v redu stojece druzine iz tistega okolja. ki pa se jim ne zdi dobra ideja in grejo drugam. (bg je iz logisticnih razlogov fajn vmesna postaja.)

ampak so iz irana. scary.

in kaj zdaj.
Don't get me wrong, samo poskusam ilustrirati zgodovinsko situacijo, ki morda ni bila cisto taksna, kot je situacija z kozjimi pastirji iz afganistana, ki jim je cisto vsec da so zenske zakrite, da je lokalni imam car, in da se za presustvo kamenja, a so eno leto nazaj dobili telefon, z njim facebook, in vidijo da se na zahodu samo zura, zlempa in belke fuka... pa drzava ti da fajn stanovanje in najde sluzbo.
situacija gotovo ni *cisto* taksna. zelel sem predvsem ilustrirati za moje oci zelo bizarno "sklepanje" od "nekdo zapusca okolje, kjer X" do "nekdo je X".

premikajoca populacija po moje ni izkljucno taksna, kot sem jo jaz opisal; in po moje prav tako ni izkljucno taksna, kot si jo ti opisal zgoraj.

dilema (ali pa razlika optik) je tako podobna kot ona pravna/sodna - ali je boljse, da sodimo bolj ostro in mogoce zalibog se koga po krivem zraven potunkamo; ali pa, da sodimo bolj milo in ostane fraj kdo, ki ne bi smel.
crt sporočil: 27.123
[#2745085] 29.11.18 09:28 · odgovor na: (#2745083)
Odgovori   +    3
[rename]
Ponavadi se dileme hitreje razrešijo, ko jih občutimo na lastni koži ;-)
verjamem. jaz recimo se nisem bil posiljen, oropan in konvertiran v islam s strani migrantov ali kogarkoli drugega, verjetno tudi ti ne.
bc123a sporočil: 48.253
[#2745097] 29.11.18 10:07 · odgovor na: crt (#2745077)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: bc123a 29.11.2018 10:10
[crt]
situacija gotovo ni *cisto* taksna. zelel sem predvsem ilustrirati za moje oci zelo bizarno "sklepanje" od "nekdo zapusca okolje, kjer X" do "nekdo je X".
Oh seveda. Ampak problem kulturne razlicnosti (o katerem zal pristasi popolnoma odprtih mej nocejo nic slisati) je ravno ta, da sta lahko tako dobromisleci domacin kot dobromisleci prislek v koncni fazi nekompatibilna in nastane cela stala.

Ni treba biti ravno terorist da si deeply offended nad tem, da sosedi zlempajo alkohol in se obnasajo kot krave, ko so pijani, in ni treba biti ravno zahojen slovenski provincialc, da ti ni vsec, ce na tvojo hcerko gledajo kot na kurbo samo zato ker se na balkonu sonci v bikinkah.

To je ravno izziv migracij - dobronamerni ljudje lahko povzrocijo globoko sranje, ker so v svoji dobronamernosti se vedno prevec razlicni.

Zato je tudi recimo imigracija Ukrajincev v slovenijo precej manj boleca kot Afganistancev, pa se tam se zna zgoditi kaksna uzaljenost ko zarukani Franc iz dolenjske vukojebine cist iskreno vprasa Nadezhdo, sicer diplomirano matematicarko, ce je samo striptizeta, ali pa tudi prostitutka.

Jaz sem kot turist kar veliko sveta videl in kulturne razlike so kljub fenomenalnemu napredku vukojebin in ex vukojebin se vedno zelo zelo zelo velike. Zato morda malo vec tezim s tem...
anon-285005 sporočil: 130
[#2745231] 29.11.18 18:27 · odgovor na: crt (#2745085)
Odgovori   +    1
[crt]
> [rename]
> Ponavadi se dileme hitreje razrešijo, ko jih občutimo na lastni koži ;-)

verjamem. jaz recimo se nisem bil posiljen, oropan in konvertiran v islam s strani migrantov ali kogarkoli drugega, verjetno tudi ti ne.

Odvisno. Da me je strah risat mohameda, ki zge kristusa ali obratno, je zame posilstvo in nasilna konverzija v islam.
Se dogaja world wide, strah mislim.In s tem posilstvo in konverzija itd.
Saj ne, da me recimo si vlada ne posiljuje, ampak dezurna kurba, ki jo vsak, ki malo mimo gre, pa tudi nisem rad.
Gustl sporočil: 13.625
[#2745474] 01.12.18 07:59 · odgovor na: (#2744615)
Odgovori   +    0
[rename]

Torej, kar objavi Noba24 je po defaultu fakenews.

Ej, rename, si videl, kaj je Orban objavil? Kaksen komentar? :)

nova24tv.si/svet/vid...abil-silo/
Gustl sporočil: 13.625
[#2745482] 01.12.18 09:32 · odgovor na: (#2745480)
Odgovori   +    0
[rename]
Kaj pa naj komentiram?
Izjavo Sarkozyja ali tvoje norcevanje iz financiranja Nove24tv?
Ali zakaj imajo lahko Finance v lasti tujci, drugih medijev pa ne?

Novico, kaj menis o novici?
rx170 sporočil: 6.393
[#2745485] 01.12.18 09:36 · odgovor na: bc123a (#2745097)
Odgovori   +    1
[bc123a]
> [crt]
> situacija gotovo ni *cisto* taksna. zelel sem predvsem ilustrirati za moje oci zelo bizarno "sklepanje" od "nekdo zapusca okolje, kjer X" do "nekdo je X".

Oh seveda. Ampak problem kulturne razlicnosti (o katerem zal pristasi popolnoma odprtih mej nocejo nic slisati) je ravno ta, da sta lahko tako dobromisleci domacin kot dobromisleci prislek v koncni fazi nekompatibilna in nastane cela stala.

Ni treba biti ravno terorist da si deeply offended nad tem, da sosedi zlempajo alkohol in se obnasajo kot krave, ko so pijani, in ni treba biti ravno zahojen slovenski provincialc, da ti ni vsec, ce na tvojo hcerko gledajo kot na kurbo samo zato ker se na balkonu sonci v bikinkah.

To je ravno izziv migracij - dobronamerni ljudje lahko povzrocijo globoko sranje, ker so v svoji dobronamernosti se vedno prevec razlicni.

Zato je tudi recimo imigracija Ukrajincev v slovenijo precej manj boleca kot Afganistancev, pa se tam se zna zgoditi kaksna uzaljenost ko zarukani Franc iz dolenjske vukojebine cist iskreno vprasa Nadezhdo, sicer diplomirano matematicarko, ce je samo striptizeta, ali pa tudi prostitutka.

Jaz sem kot turist kar veliko sveta videl in kulturne razlike so kljub fenomenalnemu napredku vukojebin in ex vukojebin se vedno zelo zelo zelo velike. Zato morda malo vec tezim s tem...
Ja saj ravno to je težava, ki jo zagovorniki "odprtih meja" v veliki meri ignorirajo. Nekdo, ki je od malega vzgajan, da je ženska kurba, če se sonči v bikinkah na svojem lastnem balkonu, bo težko spremenil mnenje, pa če je še tako dobronameren. In niti ni sam za kriv tako.
Gustl sporočil: 13.625
[#2745486] 01.12.18 09:39 · odgovor na: (#2745483)
Odgovori   +    2
[rename]
10let stara novica je - 10 let prepozno objavljena novica.
Kaj vec pa javno ne bi, ti pa posljem eno zasebno.
No, to sem ti zelel povedati, bolj se moraš potruditi pri ocenjevanj, kaj beres/gledas.

Ni 10 let stara novica. Frisno lansiran fejk njuz je.

EPP teži Orbanu, Orban strelja nazaj in pri tem uporablja vse razpoložljive frače.
Gustl sporočil: 13.625
[#2745489] 01.12.18 10:01 · odgovor na: (#2745487)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: Gustl 01.12.2018 10:06
[rename]
Nova citira hrvaski medij. A je tudi tam lastnik/financer Orban?
Sem pa zdaj pogledal se posnetek....gre za mixanje, vzeto iz konteksta dveh govorov, kar je ze v osnovi zelo vprasljivo.
Ce k temu dodas se 10 let...jasno, da gre za manipulacijo.
Citiranje poveca kredibilnost, ker se vecini folka ne da preverit vira. Potem dodaš se mlao svoje agende pa je.

Montaza je stara 7 let: youtu.be/I8yaiN6ew_g

Desničarski populistični portal Dnevno.hr ga privlece ven: www.dnevno.hr/planet...u-1254000/

Orban24tv doda v tekst EPP in Junckerja. (edit: se dan prej to naredi Demokracija, tako da to je na dveh medijih, ki jih ureja Biscak, torej je se bolj res:)

In folk pade po tleh od novice :)
Gustl sporočil: 13.625
[#2745496] 01.12.18 11:54 · odgovor na: (#2745495)
Odgovori   +    0
[rename]
Ja, kaj naj recem?
Najboljs, da se kar z dekretom prepove Demokracija in Nova24tv.
Da ne bo ljuctvo vznemirjeno zaradi fejk njuz.
In bodo lahko bolj z veseljem ploskali fejknjuz, ki jih objavljajo prorezimski mediji....in ne bodo zaskrbljeni zaradi dogodkov, ki jih mediji zamolcijo, oziroma zamolcite.
Nic od tega nisem rekel.

Pomagat ti želim, ker dokazujes, da imas malo problemov tu.
anon-317028 sporočil: 30.415
[#2745501] 01.12.18 12:32 · odgovor na: Gustl (#2745496)
Odgovori   +    0
[Gustl]
> [rename]
> Ja, kaj naj recem?
> Najboljs, da se kar z dekretom prepove Demokracija in Nova24tv.
> Da ne bo ljuctvo vznemirjeno zaradi fejk njuz.
> In bodo lahko bolj z veseljem ploskali fejknjuz, ki jih objavljajo prorezimski mediji....in ne bodo zaskrbljeni zaradi dogodkov, ki jih mediji zamolcijo, oziroma zamolcite.

Nic od tega nisem rekel.

Pomagat ti želim, ker dokazujes, da imas malo problemov tu.
Resnica ali laž?...Paradoksalno odkritje iz Washingtona...Ruski mediji uporabljajo RESNICO kot propagando...Ruski mediji govorijo RESNICO, je rekla Suzanne Spaulding (Senior Adviser, Homeland Security Program and International Security Program; and Director, Defending DemocraticInstitutions)...da bi nas informacijsko oslabili ruski mediji uporabljajo RESNICO, koristijo RESNIČNE informacije in jih skoz in skoz ponavljajo, je dodala... Nekaj o tem na: www.csis.org/events/...ompetition
bc123a sporočil: 48.253
[#2745660] 03.12.18 07:30 · odgovor na: Gustl (#2745486)
Odgovori   +    3
[Gustl]
> [rename]
> 10let stara novica je - 10 let prepozno objavljena novica.
> Kaj vec pa javno ne bi, ti pa posljem eno zasebno.

No, to sem ti zelel povedati, bolj se moraš potruditi pri ocenjevanj, kaj beres/gledas.

Ni 10 let stara novica. Frisno lansiran fejk njuz je.

EPP teži Orbanu, Orban strelja nazaj in pri tem uporablja vse razpoložljive frače.
A uni Sarkozyev govor? No fejk njuz je vse okrog tega, kar je napisala Nova24, sam posnetek pa ni fejk in kaze razmisljanje politikov preden se jim je "zgodil narod". Tudi angleski laburisti niso skrivali idej o tem, da je treba povecati stevilo volilcev levice z uvozom migrantov, ko je bil Tony Blair na oblasti, v bistvu bi jih tisto lahko fino v rit grizlo sedaj, ce ne bi bila cela UK zaposlena z Brexitom.

Takrat so bila to fina, svetovljanska in precej mainstream prepricanja. So pa bila napacna, ampak hindsight je 20/20. Skoda da tega ne priznajo, kdo prizna, se mu pol oprosti.

Upam samo da je komu v Financah zal za tisti provokativni naslov glede zelja urednice :) Je bilo 2015, kar je cisto nekaj drugega kot izjave politikov 10 in 15 let nazaj.

Strani: 1 2 3 4