Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.870
> > Svoboda govora je absolutna, ali je pa ni.
> >
> > Za užaljene posameznike so na voljo odvetniki in civilne tožbe.
> ... holy shit ! ... čuj, s toto tvojo absolutno svobodo govora bi te rad videl v kakšni gostilni na Štajerskem ...
>
> P.S.: za razbite posameznike so najprej na voljo mariborska urgenca, kasneje pa odvetniki in civilne tožbe ...
Od kdaj ti beseda razbije gobec? Jaz vem,da ti ga lahko kak trd predmet ali pa pest jeznega poslušalca.

Zato je bolje v takih primerih držat jezik za zobmi.

Ampak to zgoraj nima veze s svobodo govora, pač pa s fizičnim nasiljem.
... eh, saj glih zato pa tvoja svoboda govora ni absolutna, ampak je odvisna od svobode jeznega poslušalca, ki si ga z besedo užalil in ki raje brez odvetnikov in civilnih tožb kar sam "uredi" stvari ... ja, in zato je včasih bolje pozabit na svobodo govora in držati jezik za zobmi, da ostanejo celi ...

P.S.: ko berem nekatere komentarje v sosednjem članku, me res zanima, če bi si za računalnikom vedno "pogumni" Janez Janša v imenu svobode govora v štajerski gostilni upal ženo od kakšnega gosta ozmerjat z odsluženo kurbo ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2744262

Strani: 1

0513ANITO sporočil: 10.796
[najobj]
> > > Svoboda govora je absolutna, ali je pa ni.
> > >
> > > Za užaljene posameznike so na voljo odvetniki in civilne tožbe.

> > ... holy shit ! ... čuj, s toto tvojo absolutno svobodo govora bi te rad videl v kakšni gostilni na Štajerskem ...
> >
> > P.S.: za razbite posameznike so najprej na voljo mariborska urgenca, kasneje pa odvetniki in civilne tožbe ...

> Od kdaj ti beseda razbije gobec? Jaz vem,da ti ga lahko kak trd predmet ali pa pest jeznega poslušalca.
>
> Zato je bolje v takih primerih držat jezik za zobmi.
>
> Ampak to zgoraj nima veze s svobodo govora, pač pa s fizičnim nasiljem.

... eh, saj glih zato pa tvoja svoboda govora ni absolutna, ampak je odvisna od svobode jeznega poslušalca, ki si ga z besedo užalil in ki raje brez odvetnikov in civilnih tožb kar sam "uredi" stvari ... ja, in zato je včasih bolje pozabit na svobodo govora in držati jezik za zobmi, da ostanejo celi ...

P.S.: ko berem nekatere komentarje v sosednjem članku, me res zanima, če bi si za računalnikom vedno "pogumni" Janez Janša v imenu svobode govora v štajerski gostilni upal ženo od kakšnega gosta ozmerjat z odsluženo kurbo ...
Torej si pristaš fizičnega nasilja, absolutna svoboda govora te pa moti.

Strani: 1