Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Bitcoin na 13-mesečnem dnu

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-116402 sporočil: 4.340
[Glavni forum] Tema: Bitcoin na 13-mesečnem dnu
[#2743275] 19.11.18 14:47 · odgovor na: shevchenko (#2743235)
Odgovori   +    5
[shevchenko]
> Vsi pa očitno čakajo in čakamo odboj navzgor... McAfee še vedno trdi 250.000 do konca 2020, drugi postavljajo to v 2023.... :-)

Ne vsi, samo imetniki kriptovalut cakate na to. Preostali cakamo, da gredo na nulo :D
Nekaterim neimetnikom nam je tudi čisto vseeno. Pravočasno nisem skočil na ta vlak (kot še na marsikaterega ne), sedaj je pa za potencialno solidne donose potebno vložiti preveč pravega denarja, da bi bil jaz osebno pripravljen požreti to tveganje. Privoščljiv pa tudi nisem, tako da mi je precej vseeno kdo bo na tem vlaku popušil in kdo zaslužil.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2743275

Strani: 1

shevchenko sporočil: 21.898
[Glavni forum] Tema: Bitcoin na 13-mesečnem dnu
[#2743293] 19.11.18 15:38 · odgovor na: anon-116402 (#2743275)
Odgovori   +    0
Nekaterim neimetnikom nam je tudi čisto vseeno. Pravočasno nisem skočil na ta vlak (kot še na marsikaterega ne), sedaj je pa za potencialno solidne donose potebno vložiti preveč pravega denarja, da bi bil jaz osebno pripravljen požreti to tveganje. Privoščljiv pa tudi nisem, tako da mi je precej vseeno kdo bo na tem vlaku popušil in kdo zaslužil.
meni ni vseeno iz vec razlogov:

- kriptorudarjenje je ogromen potrosnik elektrike (in posledicno skodljivo za okolje)
- kot zgleda gre najbrz za neke vrste catch the cash, kar je naceloma prepovedano
- ICO so leglo korupcije in klientelizma
- kriptoposledica bo ta, da nas bodo scasoma vse spravili na kripto (z vsemi plusi in minusi, ki izhajajo iz tega)
- kripto bo (je) odlicen nacin teroristicnih organizacij vkljucno s tistimi, ki jih podpira CIA

ni pa kripto najvecji problem sodobnega sveta, tako da je naceloma vse ok. je samo indikator ponorelosti sveta.

Strani: 1