5 min
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
5 min
Odškodninska odgovornost bank pri kibernetskih napadih in drugih neodobrenih plačilih
2 uri
Rusi Sloveniji napovedujejo kibernetsko vojno. Kako zaščititi vaše podjetje 1
2 uri
Nočete kupiti bitcoina? Morda vas prepričajo kriptodelnice 1
3 ure
Gradnja hitre ceste od priključka Velenje jug do priključka Slovenj Gradec jug na 3. razvojni osi sever (Oglas)
3 ure
Hitra rast števila kibernetskih napadov na mobilne telefone – kako jih zaščititi
3 ure
Ste izpeljali odličen B2B e-commerce projekt? Prav vas iščemo!
4 ure
Subvencije za energente: podjetja bi lahko še dolgo čakala na polno izplačilo
4 ure
Quercus: S popolnim vinom za žar lahko v nagradni igri osvojite – žar! (Oglas)
4 ure
Vino tedna: Gevrey-chambertin 1er cru 2019, Joseph Drouhin
4 ure
Vinska klet Metlika ima novo blagovno znamko Jurius
6 ur
(Intervju) Saška Rihtaršič, Danfoss: Vsa Evropa bi se lahko ogrevala z odpadno toploto iz industrije 2
9 ur
Škrabec, Petrič in Južna spet slavijo 1
9 ur
Chris Barton, britanski komisar za trgovino: Uporabite nas. Smo odlična odskočna deska do največjih trgov
15 ur
BMW v najdaljšem slovenskem predoru razkril kupejevskega X2 in največjega minija
16 ur
Električni avtobusi, vodikova centrala in polnilnice v Kranju 5
16 ur
Najbolj brani članki danes
17 ur
Kibernetska varnost postaja glavno poslovno tveganje. Zakaj? (PRO)
17 ur
Tako Gruntek raste z dostavo zelenjave od njive do mize
17 ur
JEK 2: jedrska resolucija v državni zbor po hitrem postopku 4

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Zoran Nepremagljivi

Strani: 1 2 3

rx170 sporočil: 6.393
[#2743147] 18.11.18 23:47
Odgovori   +    13
n za to je pripravljen iti zelo daleč, poglejte le primer Stožic in neplačanih podizvajalcev, ki so zaradi tega projekta bankrotirali.
Kdo je odgovoren za plačevanje podizvajalcev - glavni izvajalec, ki prejme naročilo od naročnika ali naročnik.

Kar se farmacevtke tiče, je pa zgodba precej za lase privlečena.

Kakorkoli gledamo, SDS je doživela resen poraz, saj je njihov prvoligaš gladko popušil.
0313EKINX sporočil: 557
[#2743148] 19.11.18 00:48 · odgovor na: rx170 (#2743147)
Odgovori   +    57
V Lj zivi vec Srbov, kot Slovencev. Zato zmaga nadutega, skorumpiranega Srba ni presenecenje
anon-149637 sporočil: 3.223
[#2743156] 19.11.18 06:43
Odgovori   +    20
Kdo v Ljubljani sploh lahko premaga Zorana Jankovića?

V Ljubljani? Jure ali Damjan Janković.
Gustl sporočil: 13.625
[#2743157] 19.11.18 06:49 · odgovor na: 0313EKINX (#2743148)
Odgovori   +    51
[0313EKINX]
V Lj zivi vec Srbov, kot Slovencev. Zato zmaga nadutega, skorumpiranega Srba ni presenecenje
To ni res. To je tolazba za luzerje.

V Ljubljani je povsem dovolj Slovencev s koreninami v Sloveniji nekaj kolen nazaj (ce je to ze tako pomembno), da bi lahko izvolili, kogar bi želeli.

A udelezba je bila 4. najslabsa v drzavi.

Ce ze drzi tvoja logika, da so volivci srbskih korenin izvolili Zokija, potem so 'pravi Slovenci™' lene oportunitisticne riti in so ostali doma, vedoc, da bo to pomenilo zmago Zokija, hrati bodo lahko rekli "nisam bio ja".
anon-149637 sporočil: 3.223
[#2743163] 19.11.18 07:19
Odgovori   +    12
www.portalplus.si/29...komentarji

Odličen prikaz ,sicer malo daljši komentar,resničnega dejanskega stanja in vzrokov.
gorans sporočil: 652
[#2743170] 19.11.18 08:55 · odgovor na: 0313EKINX (#2743148)
Odgovori   +    6
[0313EKINX]
V Lj zivi vec Srbov, kot Slovencev. Zato zmaga nadutega, skorumpiranega Srba ni presenecenje
Mogoče pa ravno zato zmaguje, ker nasprotniki ponujate tovrstno alternativo v razmišljanju kot ti. Bolj besni ratujete, bolj je normalne ljudi strah. Tudi, če ne marajo aktualnega župana, rajši ostanejo doma, kot, da bi podprli vaše kandidate... Ne vem kaj tuki še Gustlu ni jasno, če se navežem še na njegov odgovor temu nacionalističnemu sranju....
Gustl sporočil: 13.625
[#2743173] 19.11.18 09:16 · odgovor na: gorans (#2743170)
Odgovori   +    16
[gorans]
Ne vem kaj tuki še Gustlu ni jasno, če se navežem še na njegov odgovor temu nacionalističnemu sranju....
Saj kandidatov je bilo vec, ne samo dva.

Iskati odgovore v Srbi-Slovenci in SDS-neSDS je brezveze.

Folku v Ljubljani je Zoki vsec ali jih vsaj ne moti dovolj, dokazano ze....eee...četrtic? End of story.
mer333 sporočil: 890
[#2743175] 19.11.18 09:23
Odgovori   +    11
...Janković v Ljubljani lahko premaga vsakega, ki mu ga nasproti pošlje SDS...

Pravzaprav povsod SDS premaguje sama sebe, ker je talec svojega predsednika.
Logar naj bi bil nov obraz, vendar se mi zdi zelo podoben Janši, ali pa ga celo posnema. Ksenofobija, zagrenjenost, cinizem, netenje sovraštva..., tudi če bi rad, vsega tega ne more skriti.
Slovenija bi rabila močno desno stranko, vendar ne takšno, kot je SDS. Žal si je Janša podredil tudi NSi in jo bo uničil.
Mislil sem, da je mogoče SMC priložnost za novo desno stranko prihodnosti, vendar kaže, da sem se motil.
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2743176] 19.11.18 09:23 · odgovor na: anon-149637 (#2743163)
Odgovori   +    9
[rosom]
www.portalplus.si/29...komentarji

Odličen prikaz ,sicer malo daljši komentar,resničnega dejanskega stanja in vzrokov.
Ja se večidel strinjam:

Morda se bo po vzoru drugim mest rodila kakšna nestrankarska alternativa, ki mu bo dnevno nastavljala ogledalo, župan pa je ne bo mogel nevtralizirati z ideološkimi anahronizmi, kakršne si je privoščil doslej, ko je mahal z rdečimi zvezdami, partizani in zgodovinsko ropotijo. Koga bo to še brigalo leto 2022?

Ja , samo morda je 2022 preveč optimistično. SLO bo namreč normalna država čez 30 let.
(Moj problem je v tem, da to ponavljam že zadnjih 20 let... :))
gorans sporočil: 652
[#2743178] 19.11.18 09:34 · odgovor na: Gustl (#2743173)
Odgovori   +    6
[Gustl]
> [gorans]
> Ne vem kaj tuki še Gustlu ni jasno, če se navežem še na njegov odgovor temu nacionalističnemu sranju....

Saj kandidatov je bilo vec, ne samo dva.

Iskati odgovore v Srbi-Slovenci in SDS-neSDS je brezveze.

Folku v Ljubljani je Zoki vsec ali jih vsaj ne moti dovolj, dokazano ze....eee...četrtic? End of story.
Se strinjam, samo pravim, da, ko začnejo besneti razni "naciji" je folku Zoki še bolj všeč, ma, ko berem ves ta nacionalističen bes po raznih forumih in člankih, še men postaja všeč, pa še nikoli nisem glasoval za njega...
Zoki pač postaja simbol, da nismo ZDA, kjer po Obami mora zmagat Trump.
Jebi ga, jaz imam rajši te oportunistične lene Ljubljančane o katerih ti govoriš, kot tiste, ki jim je nestrpnost normalen diskurz in se nanjo odzivajo z nekim utemeljitvam o ”pravih” Slovencih - pomežik:)
vrac sporočil: 11.068
[#2743180] 19.11.18 09:38
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: vrac 19.11.2018 09:38
Khm, afera farmacevtka je bila kar neki...Seveda je za verjeti, da je dobila službo za nedoločen čas, ker je posredoval Jankovič, ni bila pa prisiljena v spolne usluge, je bila kar sama za to, če mu jih je res nudila ali mu jih, kot se širijo govorice, še naprej nudi.

Da ne bo nesporazuma, jaz bi privoščil zmago na županski volitvah dr. Logarju, ki je za moje pojme velik poštenjak in zelo sposoben politik.
crt sporočil: 27.121
[#2743181] 19.11.18 09:40 · odgovor na: gorans (#2743178)
Odgovori   +    9
Zadnja sprememba: crt 19.11.2018 09:41
ob pravih-whatever se vedno spomnim na ono fuzbalsko (jaz strasni poznavalec fuzbala hehe)

dinamo - partizan

z ene tribune:
mi-hr-va-ti, mi-hr-va-ti...

z druge tribune: pavza za razmislek, nakar
sta-se-na-ma-za-li-te, sta-se-na-ma-za-li-te...

p: nisem volilec v lj (sem elegantno skozi prisel, ane)
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2743182] 19.11.18 09:43 · odgovor na: gorans (#2743178)
Odgovori   +    8
[gorans]
> [Gustl]
> > [gorans]
> > Ne vem kaj tuki še Gustlu ni jasno, če se navežem še na njegov odgovor temu nacionalističnemu sranju....
>
> Saj kandidatov je bilo vec, ne samo dva.
>
> Iskati odgovore v Srbi-Slovenci in SDS-neSDS je brezveze.
>
> Folku v Ljubljani je Zoki vsec ali jih vsaj ne moti dovolj, dokazano ze....eee...četrtic? End of story.

Se strinjam, samo pravim, da, ko začnejo besneti razni "naciji" je folku Zoki še bolj všeč, ma, ko berem ves ta nacionalističen bes po raznih forumih in člankih, še men postaja všeč, pa še nikoli nisem glasoval za njega...
Zoki pač postaja simbol, da nismo ZDA, kjer po Obami mora zmagat Trump.
Jebi ga, jaz imam rajši te oportunistične lene Ljubljančane o katerih ti govoriš, kot tiste, ki jim je nestrpnost normalen diskurz in se nanjo odzivajo z nekim utemeljitvam o ”pravih” Slovencih - pomežik:)
Samo potem bo odboj lahko dosti hujši (če, ozirom ko do njega pride). Bistvo demokracije je namreč v tem, da se mora oblast menjavat. Tako se frustracije raje med nihanji izpuhajo, da ne boš imel varde vseh sort.
anon-292686 sporočil: 763
[#2743184] 19.11.18 09:49 · odgovor na: 0313EKINX (#2743148)
Odgovori   +    12
[0313EKINX]
V Lj zivi vec Srbov, kot Slovencev. Zato zmaga nadutega, skorumpiranega Srba ni presenecenje
Ahaaa, zato se je Zoran pred kamero, in to ne le enkrat tako, zahvaljeval - Hvala NA zmagi, Ljubljana! :>


P.S.: Moje začudenje je seveda "zaigrano".
anon-267302 sporočil: 16
[#2743186] 19.11.18 09:53
Odgovori   +    9
Jankovića lahko premaga samo še večji južnjak od Jankovića.
gorans sporočil: 652
[#2743187] 19.11.18 09:55 · odgovor na: crt (#2743181)
Odgovori   +    0
[crt]
ob pravih-whatever se vedno spomnim na ono fuzbalsko (jaz strasni poznavalec fuzbala hehe)

dinamo - partizan

z ene tribune:
mi-hr-va-ti, mi-hr-va-ti...

z druge tribune: pavza za razmislek, nakar
sta-se-na-ma-za-li-te, sta-se-na-ma-za-li-te...

p: nisem volilec v lj (sem elegantno skozi prisel, ane)
grohotom
anon-292686 sporočil: 763
[#2743188] 19.11.18 09:58 · odgovor na: Gustl (#2743157)
Odgovori   +    1
[Gustl]
> [0313EKINX]
> V Lj zivi vec Srbov, kot Slovencev. Zato zmaga nadutega, skorumpiranega Srba ni presenecenje

To ni res. To je tolazba za luzerje.

V Ljubljani je povsem dovolj Slovencev s koreninami v Sloveniji nekaj kolen nazaj (ce je to ze tako pomembno), da bi lahko izvolili, kogar bi želeli.

A udelezba je bila 4. najslabsa v drzavi.

Ce ze drzi tvoja logika, da so volivci srbskih korenin izvolili Zokija, potem so 'pravi Slovenci™' lene oportunitisticne riti in so ostali doma, vedoc, da bo to pomenilo zmago Zokija, hrati bodo lahko rekli "nisam bio ja".
O teh oziroma takšnih Slovencih lahko na (zelooo) veliko debatiramo. Očitno pa so res dobesedno zakoreninjeni, v takšnem in pravzprav marsikakšnem pomenu! :> In to že dolgo časa ...

P.S.: Uradno sicer nisem Ljubljančan, bi pa skoraj lahko bil. ;-)
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2743189] 19.11.18 10:00 · odgovor na: rx170 (#2743147)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-184333 19.11.2018 10:18
[rx170]
Kakorkoli gledamo, SDS je doživela resen poraz, saj je njihov prvoligaš gladko popušil.
Po moje je že tretji resen poraz. Prvega je globoko popušila R.Tomc na predsedniših volitvah. Drugega pa volilci SDS, ko so po zmagi na državnozborskih volitvah ostali z dolgimi nosovi v opoziciji.To bo še frčalo perje med janšisti in SDSovcami. Razpad kot pri PS in SAB:)
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2743191] 19.11.18 10:09 · odgovor na: 0313EKINX (#2743148)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-184333 19.11.2018 10:26
[0313EKINX]
V Lj zivi vec Srbov, kot Slovencev. Zato zmaga nadutega, skorumpiranega Srba ni presenecenje
In v Mariboru bo nek Arsenović premagal Franca in v Kopru nek Popović Gašperja. Poglej nacionalista Jelinčića, ki hodi v zelje Šeškotu.
Gustl sporočil: 13.625
[#2743193] 19.11.18 10:13 · odgovor na: gorans (#2743178)
Odgovori   +    6
Ce hoces povedat, da bi na tisto nestrpnost bilo treba odgovoriti samo z "daj odjebi", potem imava pac različen pogled.

Vsekakor je najslabse, ce se tisti, ki smo proti temu, se naprej delimo na tiste, ki bolj prav odgovorijo in manj prav odgovorijo na to.
gorans sporočil: 652
[#2743196] 19.11.18 10:19 · odgovor na: Gustl (#2743193)
Odgovori   +    2
[Gustl]
Ce hoces povedat, da bi na tisto nestrpnost bilo treba odgovoriti samo z "daj odjebi", potem imava pac različen pogled.

Vsekakor je najslabse, ce se tisti, ki smo proti temu, se naprej delimo na tiste, ki bolj prav odgovorijo in manj prav odgovorijo na to.
Kar pravim je, da ko postane nacionalistični krep del normalnega pogovora, smo že v minusu..., ja odjebi, je edini pravi odgovor, vsaj po zgodovini sodeč...
najobj sporočil: 31.867
[#2743197] 19.11.18 10:21 · odgovor na: 0313EKINX (#2743148)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: najobj 19.11.2018 10:21
[0313EKINX]
V Lj zivi vec Srbov, kot Slovencev. Zato zmaga nadutega, skorumpiranega Srba ni presenecenje
... holy shit ! ... čuj, točno zaradi takšnih zarukanih šovinistov SDS preko tistih svojh 20 in še nekaj procentov ne bo prilezel nikoli, ker je velika večina ljudi hvalabogu normalna ...

P.S.: glede na število plusatorjev, ima SDS na totem forumu še vedno kar veliko zasedbo zarukanih šovinistov, čeprav je Črt pred leti njihovo trdo jedro s totega foruma pregnal na Nova24TV ...
Gustl sporočil: 13.625
[#2743198] 19.11.18 10:27 · odgovor na: gorans (#2743196)
Odgovori   +    7
[gorans]
> [Gustl]
> Ce hoces povedat, da bi na tisto nestrpnost bilo treba odgovoriti samo z "daj odjebi", potem imava pac različen pogled.
>
> Vsekakor je najslabse, ce se tisti, ki smo proti temu, se naprej delimo na tiste, ki bolj prav odgovorijo in manj prav odgovorijo na to.

Kar pravim je, da ko postane nacionalistični krep del normalnega pogovora, smo že v minusu..., ja odjebi, je edini pravi odgovor, vsaj po zgodovini sodeč...
So not true. Ravno zgodovina pokaze, da je to najhitrejša pot do radikalizacije, ker ce vsakemu, ki ni naš™, poves, da je njihov™, potem mu kmalu ne preostane drugega, kot da postane.

Za razumevanje odtenkov sive priporočam ogled v zivo kaksnega shoda Pegide in potem primerjavo recimo s CSU.

Po tvoji logiki bi ti rekel "odjebi" obojim. Big mistake.

Sem prepričan vseglihar, ampak radikalno vsegliharstvo je enako nevarno kot ostala polarizacija, celi pospešuje jo.
gorans sporočil: 652
[#2743201] 19.11.18 10:30 · odgovor na: gorans (#2743196)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: gorans 19.11.2018 10:39
[gorans]
> [Gustl]
> Ce hoces povedat, da bi na tisto nestrpnost bilo treba odgovoriti samo z "daj odjebi", potem imava pac različen pogled.
>
> Vsekakor je najslabse, ce se tisti, ki smo proti temu, se naprej delimo na tiste, ki bolj prav odgovorijo in manj prav odgovorijo na to.

Kar pravim je, da ko postane nacionalistični krep del normalnega pogovora, smo že v minusu..., ja odjebi, je edini pravi odgovor, vsaj po zgodovini sodeč...
Drugače se pa naju nič ne delim:), jasno je men, da sva na isti strani, samo, če pogledaš mal po svetu in Evropi; Balašević:

O, Boze, ti valjda znas sta radis
ti imas bolji pregled, majstore
ali iz naseg tupog ugla izgleda gusto
gorans sporočil: 652
[#2743202] 19.11.18 10:35 · odgovor na: Gustl (#2743198)
Odgovori   +    0
[Gustl]
> [gorans]
> > [Gustl]
> > Ce hoces povedat, da bi na tisto nestrpnost bilo treba odgovoriti samo z "daj odjebi", potem imava pac različen pogled.
> >
> > Vsekakor je najslabse, ce se tisti, ki smo proti temu, se naprej delimo na tiste, ki bolj prav odgovorijo in manj prav odgovorijo na to.
>
> Kar pravim je, da ko postane nacionalistični krep del normalnega pogovora, smo že v minusu..., ja odjebi, je edini pravi odgovor, vsaj po zgodovini sodeč...

So not true. Ravno zgodovina pokaze, da je to najhitrejša pot do radikalizacije, ker ce vsakemu, ki ni naš™, poves, da je njihov™, potem mu kmalu ne preostane drugega, kot da postane.

Za razumevanje odtenkov sive priporočam ogled v zivo kaksnega shoda Pegide in potem primerjavo recimo s CSU.

Po tvoji logiki bi ti rekel "odjebi" obojim. Big mistake.

Sem prepričan vseglihar, ampak radikalno vsegliharstvo je enako nevarno kot ostala polarizacija, celi pospešuje jo.
Ma ta vseglihar nima veze..., drugače pa sva imela že to debato desetletje nazaj. Vprašanju se reče; a si lahko nestrpen do nestrpnih?

Odgovor je, ne moreš bit, kajti strpen do nestrpnih je enako nestrpen. In to te zgodovina uči, dragi moj Gustl...

Niti slučajno pa se ne gre za vsakega, ki ni naš, ravno obratno...
gorans sporočil: 652
[#2743203] 19.11.18 10:39 · odgovor na: gorans (#2743202)
Odgovori   +    0
[gorans]
> [Gustl]
> > [gorans]
> > > [Gustl]
> > > Ce hoces povedat, da bi na tisto nestrpnost bilo treba odgovoriti samo z "daj odjebi", potem imava pac različen pogled.
> > >
> > > Vsekakor je najslabse, ce se tisti, ki smo proti temu, se naprej delimo na tiste, ki bolj prav odgovorijo in manj prav odgovorijo na to.
> >
> > Kar pravim je, da ko postane nacionalistični krep del normalnega pogovora, smo že v minusu..., ja odjebi, je edini pravi odgovor, vsaj po zgodovini sodeč...
>
> So not true. Ravno zgodovina pokaze, da je to najhitrejša pot do radikalizacije, ker ce vsakemu, ki ni naš™, poves, da je njihov™, potem mu kmalu ne preostane drugega, kot da postane.
>
> Za razumevanje odtenkov sive priporočam ogled v zivo kaksnega shoda Pegide in potem primerjavo recimo s CSU.
>
> Po tvoji logiki bi ti rekel "odjebi" obojim. Big mistake.
>
> Sem prepričan vseglihar, ampak radikalno vsegliharstvo je enako nevarno kot ostala polarizacija, celi pospešuje jo.

Ma ta vseglihar nima veze..., drugače pa sva imela že to debato desetletje nazaj. Vprašanju se reče; a si lahko nestrpen do nestrpnih?

Odgovor je, ne moreš bit, kajti strpen do nestrpnih je enako nestrpen. In to te zgodovina uči, dragi moj Gustl...

Niti slučajno pa se ne gre za vsakega, ki ni naš, ravno obratno...
Prvazaprav sploh ne vam zakaj bi tudi CSU reku odjebi. Ne, da ravno ful poznam, sam ne bi rekel, da so ravno neki skrajneži ...
anon-38399 sporočil: 34
[#2743204] 19.11.18 10:39 · odgovor na: mer333 (#2743175)
Odgovori   +    16
[mer333]
...ga celo posnema. Ksenofobija, zagrenjenost, cinizem, netenje sovraštva..., tudi če bi rad, vsega tega ne more skriti.
...
Mislil sem, da je mogoče SMC priložnost za novo desno stranko prihodnosti, vendar kaže, da sem se motil.
Kot si se motil o SMC, se motiš tudi o Anžetu Logarju, ki je zagotovo najbolj sposoben mladi politik v Sloveniji. Premalo se zavedaš vsebine politike in stvarnih zadev, ki zadevajo glavno mesto in tudi Slovenijo; tako kot vsi, ki so/ste izvolili Jankovića.
Vsekakor, po pijani noči vedno pride glavobol in slej-ko-prej tudi streznitev, tudi za Ljubljančane.
Gustl sporočil: 13.625
[#2743205] 19.11.18 10:45 · odgovor na: gorans (#2743202)
Odgovori   +    18
Hja, desetletje nazaj se nisem videl in vedel vsega tega, kar sem videl in spoznal vmes.


Muhammad Ali:

A man who views the world the same at fifty as he did at twenty has wasted thirty years of his life.

Evo, ni se 30 let vmes, ampak za spremembo od takrat danes hodim volit, tudi ce "nimam nikogar volit". :)

Svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujemo :)
gorans sporočil: 652
[#2743206] 19.11.18 10:50 · odgovor na: Gustl (#2743205)
Odgovori   +    0
[Gustl]
Hja, desetletje nazaj se nisem videl in vedel vsega tega, kar sem videl in spoznal vmes.


Muhammad Ali:

A man who views the world the same at fifty as he did at twenty has wasted thirty years of his life.

Evo, ni se 30 let vmes, ampak za spremembo od takrat danes hodim volit, tudi ce "nimam nikogar volit". :)

Svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujemo :)
kul, upam vseen, da si dobil kak udarec v glavo manj kot on, pa tudi, da se ne boš kaki verski organizaciji priključu:))
Gustl sporočil: 13.625
[#2743210] 19.11.18 10:54 · odgovor na: gorans (#2743203)
Odgovori   +    11
[gorans]

Prvazaprav sploh ne vam zakaj bi tudi CSU reku odjebi. Ne, da ravno ful poznam, sam ne bi rekel, da so ravno neki skrajneži ...
No, začetek razumevanja, da vsak, ki nabije obvezne križe po uradih in reče "stop ilegalnim migracijam", še ni skrajnež in da obstajajo odtenki sive, že imava... :)

Strani: 1 2 3