1 min
Aktivno v zaščito omrežij in odjem električne energije
23 min
Električna (moto)mobilnost pri BMW ima nov, a drag obraz
52 min
GEN-I v novo izdajo zelenih obveznic: kakšni so njegovi finančni načrti 1
1 ura
Mercedes s prenovo razreda G še izboljšal in olajšal terensko vožnjo
1 ura
Odstopil šef T-2 1
2 uri
Tako se dela posel v kmetijstvu (PRO)
2 uri
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
2 uri
Odškodninska odgovornost bank pri kibernetskih napadih in drugih neodobrenih plačilih
3 ure
Rusi Sloveniji napovedujejo kibernetsko vojno. Kako zaščititi vaše podjetje 3
4 ure
Nočete kupiti bitcoina? Morda vas prepričajo kriptodelnice 1
5 ur
Gradnja hitre ceste od priključka Velenje jug do priključka Slovenj Gradec jug na 3. razvojni osi sever (Oglas)
5 ur
Hitra rast števila kibernetskih napadov na mobilne telefone – kako jih zaščititi
5 ur
Ste izpeljali odličen B2B e-commerce projekt? Prav vas iščemo!
5 ur
Subvencije za energente: podjetja bi lahko še dolgo čakala na polno izplačilo
6 ur
Quercus: S popolnim vinom za žar lahko v nagradni igri osvojite – žar! (Oglas)
6 ur
Vino tedna: Gevrey-chambertin 1er cru 2019, Joseph Drouhin
6 ur
Vinska klet Metlika ima novo blagovno znamko Jurius
8 ur
(Intervju) Saška Rihtaršič, Danfoss: Vsa Evropa bi se lahko ogrevala z odpadno toploto iz industrije 2
11 ur
Škrabec, Petrič in Južna spet slavijo 1
11 ur
Chris Barton, britanski komisar za trgovino: Uporabite nas. Smo odlična odskočna deska do največjih trgov

Strani: 1 2

siap sporočil: 2.195
[#2743025] 17.11.18 20:26 · odgovor na: najobj (#2742969)
Odgovori   +    3
he,he

Moj dragi objestnez pred dvema mescema sem iskal ponudbo za zel prevoz MB-Treviso in dobil sledeco od SZ
MB-Celje-zel--prestop
Celje-Zidani Most-avtobus-prestop
Zidani Most-Ljubljana-zel-prestop
Ljubljama-Beljak avt-prestop
Beljak-Treviso zel
cena 108€-sitnica

toliko o SZ

Lep vecer
siap sporočil: 2.195
[#2743035] 17.11.18 21:00 · odgovor na: (#2743031)
Odgovori   +    3
V Mia dobis za 220€ Chewrolet Tahoe cel teden.

Ps Pije 15 l ampak benz pa je 56 c
anon-28474 sporočil: 1
[#2743050] 18.11.18 01:27 · odgovor na: najobj (#2742998)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 17.11.18 18:56
To sporočilo je izbrisal avtor (18.11.2018 08:44)
shevchenko sporočil: 21.898
[#2743090] 18.11.18 16:35 · odgovor na: anon-61428 (#2743011)
Odgovori   +    0
Ma riti bodo namakali v Istri in hr ter pri nas. Tu je govor o tovoru. Trst bo ravno toliko da bo naša cena zaradi izsiljevanja se manjša.
ti ne razumes prenesenega pomena, a?
najobj sporočil: 31.867
[#2743190] 19.11.18 10:05 · odgovor na: siap (#2743025)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 19.11.2018 10:05
[siap]
he,he

Moj dragi objestnez pred dvema mescema sem iskal ponudbo za zel prevoz MB-Treviso in dobil sledeco od SZ
MB-Celje-zel--prestop
Celje-Zidani Most-avtobus-prestop
Zidani Most-Ljubljana-zel-prestop
Ljubljama-Beljak avt-prestop
Beljak-Treviso zel
cena 108€-sitnica

toliko o SZ

Lep vecer
... eh, pa saj Orbana ne zanima slovenski potniški promet ...

P.S.: nekdo na SŽ te je narobe razumel, če ti je namesto najhitrejšega prevoza na letališče v Trbiž ponudil turistično krožno vožnjo "Po slovenskih deželah v treh državah" ... khmm, ali pa ima zanimiv smisel za humor ...
najobj sporočil: 31.867
[#2743192] 19.11.18 10:12 · odgovor na: anon-61428 (#2743009)
Odgovori   +    0
[Inside]
> [najobj]
> > [Inside]
> > Glej vozni red če ne gledaš zemljevid. Budapest Wien klagenfurt villach udine gorizia trieste centrale. Obvoz boljši od najbližje poti.
> ... OK, mogoče me je tole de.wikipedia.org/wik...asistunnel zavedlo in sem se malo prenaglil, ne razumem pa, zakaj s tovornim prometom v Evropo vsi rinejo čez Koper in Slovenijo, če pa je čez Trst pot krajša in bolj poceni ...
>
> P.S.: na železnice se glih ne spoznam kot na fuzbal, tako da lahko samo ugibam, če je mogoče kakšna razlika med potniškim in tovornim prometom ...
V tej rasti rine tovor povsod kjer lahko. Poti je več so pa tudi cene vsega od priveza ladij, do vlakovnih poti različne. Ustvarja se borza na tirih med vožnjo npr. pšenice iz Srbije madzarske za Italijo kdaj kam kdo bo prevoznik ipd. Koper je privlačen ker je cena prevoza čez slo zaradi slabe infrastrukture poceni glede na pot čez Avstrijo ali celo iz severnih luk. Tako ima Koper več avtov kontejnerjev kot Trst in rijeka skupaj. Ni pa nujno da bo vedno tako.
... OK, ampak to pomeni, da Italijani kljub boljši infrastrukturi v največji konjukturi nočejo služit s pristaniščem v Trstu ...
siap sporočil: 2.195
[#2743322] 19.11.18 19:04 · odgovor na: najobj (#2743190)
Odgovori   +    2
Khmm, pustiva ob strani tvoje poznavanje geografije in se cesa..
trbiz = Tarvisio (tromeja)
Treviso= Veneto (Benetke)

Ps Tudi sam se od srca nasmejal ob prejeti URADNI ponudbi, se posebaj v luci, da so veliko "kokodakali" o ponovno odprti povezavi LJ-Benetke,hehehe.

lp
najobj sporočil: 31.867
[#2743332] 19.11.18 20:26 · odgovor na: siap (#2743322)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 19.11.2018 20:28
[siap]
Khmm, pustiva ob strani tvoje poznavanje geografije in se cesa..
trbiz = Tarvisio (tromeja)
Treviso= Veneto (Benetke)

Ps Tudi sam se od srca nasmejal ob prejeti URADNI ponudbi, se posebaj v luci, da so veliko "kokodakali" o ponovno odprti povezavi LJ-Benetke,hehehe.

lp
... čuj, če ne bi pustila ob strani moje poznavanje geografije sl.wikipedia.org/wiki/Treviso , bi ti - itak ti je jasno - bilo takoj jasno, da sem se s Trbižom namesto Tržičem zatipkal, ker bi bilo rahlo nenavadno, da bi te jaz s stavkom "če ti je namesto najhitrejšega prevoza na letališče v Trbiž ponudil turistično krožno vožnjo "Po slovenskih deželah v treh državah" poslal na mednarodno letališče sredi Karnijskih in Julijskih Alp ... no, pa tudi do italijanskega Tržiča (Treviso) je treba čez slovenske dežele, tako da se niti z drugim delom stavka "turistično krožno vožnjo "Po slovenskih deželah v treh državah" nisem čisto nič zmotil ... evo, in če si se ponudbi od srca nasmejal, se niti z zadnjim delom svojega posta nisem zmotil, ker ima nekdo na SŽ res zanimiv smisel za humor, tako da ne se sekirat, ker smeh je pol zdravja ...

Strani: 1 2