25 min
Podjetja imajo le še do ponedeljka čas za predložitev dokazil o škodi v lanskih poplavah
1 ura
Kako ravnati ob kibernetskih incidentih? Razlagamo v šestih korakih
1 ura
Kaj se lahko naučimo od lanskih poplav? (PRO)
2 uri
DZU-ji vidijo priložnost v krepitvi digitalnih prodajnih kanalov
2 uri
Odlagališče odpadkov za NEK že zdaj presega 227 milijonov evrov
2 uri
V Indiji so stekle maratonske volitve - zmago si obeta premier in šef nacionalistične stranke Modi
3 ure
Sandoz začenja gradnjo razvojnega centra v Ljubljani, Novartis v bližini dokončuje novo tovarno
3 ure
Koliko so lani zaslužili menedžerji borznih družb in koliko jim je pobrala država 10
3 ure
Renault in CMA CMG z dodatnimi milijoni za projekt lahkega električnega dostavnika
3 ure
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
4 ure
Z brniškega letališča lani za skoraj tretjino več potnikov kot leto prej
4 ure
Globalno bo letos prodaja gradbene opreme malenkost upadla
4 ure
Cene industrijskih proizvodov mesečno malenkost gor, na letni ravni navzdol
4 ure
Kakšna bo slovenska zgodba najbolj razkošne škode
5 ur
Policija danes poostreno nadzira prekoračitve hitrosti
6 ur
Kako smo razglasili ESG-prvaka 2024 in zakaj so udeleženci (tudi nam) tako ploskali
6 ur
Sedež združene NKBM in SKB bo v Ljubljani; Se bo izpraznila še ena velika bančna stavba v prestolnici? 1
7 ur
Zakaj je energetska samooskrba za podjetja tako pomembna in kakšne so rešitve na trgu? (Oglas)
7 ur
Citroën razkriva sedemsedežni SUV C3 aircross
7 ur
V Petrolu bodo predlagali 1,8 evra dividende bruto, več kot lani

Strani: 1 2

anon-204390 sporočil: 13.528
[#2742829] 16.11.18 15:43 · odgovor na: najobj (#2742807)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [vickibedi]
> > [drugmirko]
> > > [bc123a]
> > > > [rename]
> > > > #razmožganjeni
in .
> > >
> > > Ze to, da je vec kot en protikandidat Jankovicu je narobe. In pritisk Ninamedije, ki prepricuje volilce, da je ze vse odloceno, je dejansko namenjen temu, da se ne zgodi drugi krog.
> > >
> > > Ker v drugem krogu, z enim samim protikandidatom, pa bi znal Jankovic pasti.

> Se strinjam, da problem ni toliko v samem Jankoviću ,ampak bolj v pravosodju ki ne sankcionira korupcije. Je pa res, da Jankovićev korumpirani aparat precej efektivno deluje.
> Dejansko velja tista ljudska: Zoki sicer krade, ampak tudi dela.
> (Druže Tito ti si krao ali si i nama dao, ovi sada samo kradu - ništa nam ne daju :)

... čuj, meni je najbolj hecno, da ko pri Zokiju padajo ovadbe, je za premožganjene vse narobe, ko pa pri Kanglerju, pa je vse OK ...

P.S.: če se ne motim, Tito nobenemu svojemu otroku ni nič zapustil, pa jih je menda imel cel kup ...
Zato je bilo pa takole na njegovi pogrebščini ;)
www.youtube.com/watc...5faYTmvArQ
najobj sporočil: 31.910
[#2742844] 16.11.18 16:54 · odgovor na: anon-204390 (#2742829)
Odgovori   +    0
[vickibedi]
> [najobj]
> > [vickibedi]
> > > [drugmirko]
> > > > [bc123a]
> > > > > [rename]
> > > > > #razmožganjeni
in .
> > > >
> > > > Ze to, da je vec kot en protikandidat Jankovicu je narobe. In pritisk Ninamedije, ki prepricuje volilce, da je ze vse odloceno, je dejansko namenjen temu, da se ne zgodi drugi krog.
> > > >
> > > > Ker v drugem krogu, z enim samim protikandidatom, pa bi znal Jankovic pasti.
>
> > Se strinjam, da problem ni toliko v samem Jankoviću ,ampak bolj v pravosodju ki ne sankcionira korupcije. Je pa res, da Jankovićev korumpirani aparat precej efektivno deluje.
> > Dejansko velja tista ljudska: Zoki sicer krade, ampak tudi dela.
> > (Druže Tito ti si krao ali si i nama dao, ovi sada samo kradu - ništa nam ne daju :)
> ... čuj, meni je najbolj hecno, da ko pri Zokiju padajo ovadbe, je za premožganjene vse narobe, ko pa pri Kanglerju, pa je vse OK ...
>
> P.S.: če se ne motim, Tito nobenemu svojemu otroku ni nič zapustil, pa jih je menda imel cel kup ...
Zato je bilo pa takole na njegovi pogrebščini ;)
www.youtube.com/watc...5faYTmvArQ
... ja, približno tako si tudi jaz predstavljam, da bi bilo ... khmm, če bi Tito imel kaj privatne lastnine ...

P.S.: za spremembo moja poanta tukaj zgoraj ni bila v P.S.-u, ampak v zdaj že legendarnih dvojnih merilih premožganjenih navijačev SDS-a na totem forumu ...
bobek13 sporočil: 4.301
[#2742845] 16.11.18 17:09 · odgovor na: (#2742813)
Odgovori   +    0
jaz pa si vsakic, ko prileti mimo kaksna "iskrica" iz smeri letosnjih predvolilnih debat (se aktivno trudim cim manj ujet ;-)) zacnem pri sebi pet tale legendaren komad:

youtu.be/vGpwgHqlfWo

se text:

Wasted and wounded, it ain't what the moon did
Got what I paid for now
See ya tomorrow, hey Frank can I borrow
A couple of bucks from you?
To go waltzing Mathilda, waltzing Mathilda
You'll go a-waltzing Mathilda with me
I'm an innocent victim of a blinded alley
And tired of all these soldiers here
No one speaks English and everything's broken
And my Stacys are soaking wet
To go waltzing Mathilda, waltzing Mathilda
You'll go a-waltzing Mathilda with me
Now the dogs are barking and the taxi cab's parking
A lot they can do for me
I begged you to stab me, you tore my shirt open
And I'm down on my knees tonight
Old Bushmill's I staggered, you buried the dagger
Your silhouette window light
To go waltzing Mathilda, waltzing Mathilda
You'll go a-waltzing Mathilda with me
Now I lost my Saint Christopher now that I've kissed her
And the one-armed bandit knows
And the maverick Chinaman and the cold-blooded signs
And the girls down by the strip-tease shows
Go, waltzing Mathilda, waltzing Mathilda
You'll go a-waltzing Mathilda with me
No, I don't want your sympathy
The fugitives say that the streets aren't for dreaming now
Manslaughter dragnets and the ghosts that sell memories
They want a piece of the action anyhow
Go, waltzing Mathilda, waltzing Mathilda
You'll go a-waltzing Mathilda with me
And you can ask any sailor and the keys from the jailor
And the old men in wheelchairs know
That Mathilda's the defendant, she killed about a hundred
And she follows wherever you may go
Waltzing Mathilda, waltzing Mathilda
You'll go a-waltzing Mathilda with me
And it's a battered old suitcase to a hotel someplace
And a wound that will never heal
No prima donna, the perfume is on
An old shirt that is stained with blood and whiskey
And goodnight to the street sweepers
The night watchman flame keepers and goodnight, Mathilda too

lpA
pobalin sporočil: 14.456
[#2742858] 16.11.18 19:03 · odgovor na: (#2742806)
Odgovori   +    1
Na koncu trpljenja, preden te objame Svetloba,
vsak je soočen z realnostjo groba.
Tako kot za vsakega, tudi za mogočnega leva,
prišla je noč, ko ne bo videl več dneva.
Tam ležal zjutraj je pod svojim drevesom,
a duša že šla je proti nebesom.
So druge živali v hudem strahu
počasi se približale kralju, potiho, po mahu;
a ko videle so, da leva več ni,
vse se obrne, premeša, vse spremeni.
Ene živali so rajale, druge jokale,
spet tretje bi ga še toplega oglodale.
Skupna na koncu vsem želja je fina,
da čim prej znebijo se trupla in z njim tudi spomina.
Predlogi so bili, da kar v jarek bi ga dali,
a sorodniki bi se radi z njegovim grobom bahali.
Tako so opoldne plitvo jamo skopali,
v katero so na hitro ga dali.
Čakali so celo popoldne,
da bi kdo povedal par besed in že pripravili robec,
vendar le gledali so se kot bedaki,
saj tokrat vsem zaprlo je gobec.
Napaka bi bila, če ne bi še zapisali,
da so po zemlji na grobu vsi vneto skakali.
Složno, kot le redko se zgodi,
pod noč vsi na kozarček naposled so šli.
Praznovali niti niso zato, ker leva ni več,
temveč da utopili bi misel: “Kdo bo sledeč’?”

sl.wikisource.org/wi...tnajst#Lev
bobek13 sporočil: 4.301
[#2742865] 16.11.18 20:02 · odgovor na: pobalin (#2742858)
Odgovori   +    0
[pobalin]
...
Praznovali niti niso zato, ker leva ni več,
temveč da utopili bi misel: “Kdo bo sledeč’?”
outch... ;-)

hvala za tole... :-)

lpA
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#2742891] 17.11.18 09:14 · odgovor na: anon-202034 (#2742715)
Odgovori   +    1
čas vnosa: 16.11.18 22:20
[merzm1]
Zato je potrebno spremeniti zakon in županski mandat omejiti na dva zaporedna in konec.Saj tudi predsednik republike ne more biti izvoljen več kot dvakrat.Tile župani bi pa radi bili dosmrtni vladarji svoje občine.
potem bi enako lahko naredili za poslance....itd

Lp
pobalin sporočil: 14.456
[#2742929] 17.11.18 13:45 · odgovor na: bobek13 (#2742865)
Odgovori   +    1
Priporočam vseh devetnajst, saj imajo res fine zaključke. :-)
Vse živali v gozdu bi delili lahko
na tiste, ki menijo, da sem osel, in tiste, ki to vedo.
Se pa na neki točki konča debata vsaka;
če me namesto za osla imate za bedaka!
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2742955] 17.11.18 15:05 · odgovor na: najobj (#2742844)
Odgovori   +    2
[najobj]
> [vickibedi]
> > [najobj]
> > > [vickibedi]
> > > > [drugmirko]
> > > > > [bc123a]
> > > > > > [rename]
> > > > > > #razmožganjeni
in .
> > > > >
> > > > > Ze to, da je vec kot en protikandidat Jankovicu je narobe. In pritisk Ninamedije, ki prepricuje volilce, da je ze vse odloceno, je dejansko namenjen temu, da se ne zgodi drugi krog.
> > > > >
> > > > > Ker v drugem krogu, z enim samim protikandidatom, pa bi znal Jankovic pasti.
> >
> > > Se strinjam, da problem ni toliko v samem Jankoviću ,ampak bolj v pravosodju ki ne sankcionira korupcije. Je pa res, da Jankovićev korumpirani aparat precej efektivno deluje.
> > > Dejansko velja tista ljudska: Zoki sicer krade, ampak tudi dela.
> > > (Druže Tito ti si krao ali si i nama dao, ovi sada samo kradu - ništa nam ne daju :)

> > ... čuj, meni je najbolj hecno, da ko pri Zokiju padajo ovadbe, je za premožganjene vse narobe, ko pa pri Kanglerju, pa je vse OK ...
> >
> > P.S.: če se ne motim, Tito nobenemu svojemu otroku ni nič zapustil, pa jih je menda imel cel kup ...

> Zato je bilo pa takole na njegovi pogrebščini ;)
> www.youtube.com/watc...5faYTmvArQ

... ja, približno tako si tudi jaz predstavljam, da bi bilo ... khmm, če bi Tito imel kaj privatne lastnine ...

P.S.: za spremembo moja poanta tukaj zgoraj ni bila v P.S.-u, ampak v zdaj že legendarnih dvojnih merilih premožganjenih navijačev SDS-a na totem forumu ...
Meni je pa hecno predvsem to, da so ob vseh malopridnostih Kanglerja odnesli prav radarji.
(edina pametna stvar, ki se jo je spomnil). Ampak morda pozabljam, da gre za štajersko področje.
najobj sporočil: 31.910
[#2742972] 17.11.18 15:57 · odgovor na: anon-204390 (#2742955)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 17.11.2018 15:59
[vickibedi]
> > Zato je bilo pa takole na njegovi pogrebščini ;)
> > www.youtube.com/watc...5faYTmvArQ
> ... ja, približno tako si tudi jaz predstavljam, da bi bilo ... khmm, če bi Tito imel kaj privatne lastnine ...
>
> P.S.: za spremembo moja poanta tukaj zgoraj ni bila v P.S.-u, ampak v zdaj že legendarnih dvojnih merilih premožganjenih navijačev SDS-a na totem forumu ...
Meni je pa hecno predvsem to, da so ob vseh malopridnostih Kanglerja odnesli prav radarji.
(edina pametna stvar, ki se jo je spomnil). Ampak morda pozabljam, da gre za štajersko področje.
... ja, Kangler je definitvno zelo sposoben, če je bil sposoben samo v enem letu s senom na svojem travniku pri Dupleku zaslužiti za sto petdeset tisoč evrov gotovine na bančnem računu, potem pa je bil sposoben prepričati sodnike, da je to resnica in ne laž, da so sodniki obtožnico zavrgli ... no, za 24/7 cestno ropanje Maribarčanov - edina pametna (WTF?) stvar, ki se jo je spomnil - pa očitno ni bil dovolj sposoben ...
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2742977] 17.11.18 16:25 · odgovor na: najobj (#2742972)
Odgovori   +    1
[najobj]
> [vickibedi]

> > > Zato je bilo pa takole na njegovi pogrebščini ;)
> > > www.youtube.com/watc...5faYTmvArQ

> > ... ja, približno tako si tudi jaz predstavljam, da bi bilo ... khmm, če bi Tito imel kaj privatne lastnine ...
> >
> > P.S.: za spremembo moja poanta tukaj zgoraj ni bila v P.S.-u, ampak v zdaj že legendarnih dvojnih merilih premožganjenih navijačev SDS-a na totem forumu ...

> Meni je pa hecno predvsem to, da so ob vseh malopridnostih Kanglerja odnesli prav radarji.
> (edina pametna stvar, ki se jo je spomnil). Ampak morda pozabljam, da gre za štajersko področje.

... ja, Kangler je definitvno zelo sposoben, če je bil sposoben samo v enem letu s senom na svojem travniku pri Dupleku zaslužiti za sto petdeset tisoč evrov gotovine na bančnem računu, potem pa je bil sposoben prepričati sodnike, da je to resnica in ne laž, da so sodniki obtožnico zavrgli ... no, za 24/7 cestno ropanje Maribarčanov - edina pametna (WTF?) stvar, ki se jo je spomnil - pa očitno ni bil dovolj sposoben ...
Na kaj ciljaš, da je Kangler večji mafijec kot Janković ? Ne priznam. Naša mafija je večja kot vaša. Gotovo če bi se Kangler in Janković stepla, bi Jankovič Kanglerja na gobec ;)
najobj sporočil: 31.910
[#2742997] 17.11.18 17:59 · odgovor na: anon-204390 (#2742977)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 17.11.2018 18:02
[vickibedi]
> [najobj]
> > [vickibedi]
>
> > > > Zato je bilo pa takole na njegovi pogrebščini ;)
> > > > www.youtube.com/watc...5faYTmvArQ
>
> > > ... ja, približno tako si tudi jaz predstavljam, da bi bilo ... khmm, če bi Tito imel kaj privatne lastnine ...
> > >
> > > P.S.: za spremembo moja poanta tukaj zgoraj ni bila v P.S.-u, ampak v zdaj že legendarnih dvojnih merilih premožganjenih navijačev SDS-a na totem forumu ...
> > Meni je pa hecno predvsem to, da so ob vseh malopridnostih Kanglerja odnesli prav radarji.
> > (edina pametna stvar, ki se jo je spomnil). Ampak morda pozabljam, da gre za štajersko področje.
> ... ja, Kangler je definitvno zelo sposoben, če je bil sposoben samo v enem letu s senom na svojem travniku pri Dupleku zaslužiti za sto petdeset tisoč evrov gotovine na bančnem računu, potem pa je bil sposoben prepričati sodnike, da je to resnica in ne laž, da so sodniki obtožnico zavrgli ... no, za 24/7 cestno ropanje Maribarčanov - edina pametna (WTF?) stvar, ki se jo je spomnil - pa očitno ni bil dovolj sposoben ...
Na kaj ciljaš, da je Kangler večji mafijec kot Janković ? Ne priznam. Naša mafija je večja kot vaša. Gotovo če bi se Kangler in Janković stepla, bi Jankovič Kanglerja na gobec ;)
... eh, dokler ni postavljenih jasnih pravil in ni uradnega tekmovanja, kdo je večji mafijec, ne ciljam na nič drugega, kot kar sem napisal na začetku, in sicer da premožganjeni na totem forumu orgazmirajo nad slovenskim pravosodjem, ko padajo ovadbe proti Kanglerju, ko pa padajo ovadbe proti Jankoviću, pa je to krivosodje ...

P.S.: ker je že daleč nazaj, sem na Kanglerjeve "dosežke" že malo pozabil, tistih 150 tisoč evrov pa ne bom pozabil nikoli, ker čeprav o kmetijstvu pravzaprav nimam pojma, se noben na svetu v kmetijstvu ne bi ukvarjal z ničemer drugim kot s senom, če bi se na nekaj travnikih v Slovenskih goricah v enem letu s prodajo sena dalo zaslužit 150 tisoč evrov, kot je takrat Kangler pojasnil gotovino na svojem bančnem računu in so mu sodniki verjeli ...
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2743046] 17.11.18 22:33 · odgovor na: najobj (#2742997)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-204390 17.11.2018 22:34
[najobj]
> [vickibedi]
> > [najobj]
> > > [vickibedi]
> >
> > > > > Zato je bilo pa takole na njegovi pogrebščini ;)
> > > > > www.youtube.com/watc...5faYTmvArQ
> >
> > > > ... ja, približno tako si tudi jaz predstavljam, da bi bilo ... khmm, če bi Tito imel kaj privatne lastnine ...
> > > >
> > > > P.S.: za spremembo moja poanta tukaj zgoraj ni bila v P.S.-u, ampak v zdaj že legendarnih dvojnih merilih premožganjenih navijačev SDS-a na totem forumu ...

> > > Meni je pa hecno predvsem to, da so ob vseh malopridnostih Kanglerja odnesli prav radarji.
> > > (edina pametna stvar, ki se jo je spomnil). Ampak morda pozabljam, da gre za štajersko področje.

> > ... ja, Kangler je definitvno zelo sposoben, če je bil sposoben samo v enem letu s senom na svojem travniku pri Dupleku zaslužiti za sto petdeset tisoč evrov gotovine na bančnem računu, potem pa je bil sposoben prepričati sodnike, da je to resnica in ne laž, da so sodniki obtožnico zavrgli ... no, za 24/7 cestno ropanje Maribarčanov - edina pametna (WTF?) stvar, ki se jo je spomnil - pa očitno ni bil dovolj sposoben ...

> Na kaj ciljaš, da je Kangler večji mafijec kot Janković ? Ne priznam. Naša mafija je večja kot vaša. Gotovo če bi se Kangler in Janković stepla, bi Jankovič Kanglerja na gobec ;)

... eh, dokler ni postavljenih jasnih pravil in ni uradnega tekmovanja, kdo je večji mafijec, ne ciljam na nič drugega, kot kar sem napisal na začetku, in sicer da premožganjeni na totem forumu orgazmirajo nad slovenskim pravosodjem, ko padajo ovadbe proti Kanglerju, ko pa padajo ovadbe proti Jankoviću, pa je to krivosodje ...
Vse kar sodi v skladu z nami je pravosodje, vse kar sodi proti nam je krivosodje.
Zakaj te to preseneča wellcome to SLO, allways look at the brigt side of life (death) :)
www.youtube.com/watc...JUhlRoBL8M

Strani: 1 2