Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Delnice NLB danes +0,6 odstotka

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bigl sporočil: 18.363
Zadnja sprememba: bigl 15.11.2018 11:27
[premzb]
A se kaj ve, kdo kupuje. Zakaj ni kupoval v IPO?
Razmere na trgu se od IPO niso nič izboljšale, kvečjemu poslabšale.

Gre lahko za manipulacijo tečaja? Promet namreč ni velik.
NKBM imam v spominu. Sicer je tudi nisem kupil, a je grdo padla. Igralci običajno igrajo...Lep dan.
P.S.: ko gledam kako se smejijo, zadnji se vedno najslajše.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2742579

Strani: 1

IgorBinder sporočil: 235
Zadnja sprememba: IgorBinder 15.11.2018 11:56
NKBM imam v spominu. Sicer je tudi nisem kupil, a je grdo padla. Igralci običajno igrajo...Lep dan.
P.S.: ko gledam kako se smejijo, zadnji se vedno najslajše.


Sam imam v spominu nakup delnic SKB banke, in ko ja leta 1997 SKB banka kotirala z potrdili na Londonski bozi je cena narasla tudi na naši borzi, ker pa so bila moja pričakovanja prevelika in je cena začela počasi a vztrajno padati bi pri takratni prodaji izgubil vsaj polovico denarja. Rešil me je nakup SKB banke z strani Societe Generale tako da sem po vseh letih dobil vsaj toliko kot sem vložil, da ne računam takratno inflacijo. Tako sem se odločil da nikoli več ne grem v takšne nakupe. NKBM je bila druga šola za takratne vlagatelje.
anon-74644 sporočil: 214
....preden je grdo padla, je v 3 mesecih zrasla za 55%. Skratka: v zvezi s KBMR se veliko govori o "nategu", nič pa o 1.POHLEPU (55% v 3 mesecih očitno za marsikoga ni bilo dovolj) in pa o 2. "NIJE ŽVAKA ZA SELJAKA" (najmanj 90% jih je pred KBMR poznalo samo "rdečo hranilno knjižico").

Strani: 1