Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.909
Zadnja sprememba: najobj 13.11.2018 19:43
[bobek13]
ko bos razumel, kaj sem napisal se lahko naprej meniva :-) - ker iz teh tvojih odgovorov jaz ne razumem kaj bi ti meni rad povedal, v smislu odgovora na moj post... ;-)

ce pa je enostavno problem v tem, da jaz tebe (ali vice versa ;-)) elementarno nisem sposoben razumet, pa tudi v redu, ne bom prevec trpel... ;-)

evo bom pa se potrudil in ti poskusil razclenit svoj prejsnji post: :-)

- mi dol visi kaj ti zabarjem razlagas, okrog mene, je tiste dni bilo ogromno govora med "kurenti", kak gredo (v skupinah) v MB rusit kanglo... zdaj, ce ti hoces to zanikat, mi je gladko vseeno, ma v MB so rusili kanglo tudi prebivalci drugih obcin in ni jih bilo malo...

- par izi vprasanj zate, koliko ljudi je bilo takrat na ulicah? koliko je volilnih upravicencev v mb? a se ti res zdi, da ste mariborcani tako plebiscitarno "odstopili" kanglo? ;-)


-tako kot jan kovic kot kangla sodita za zapahe. ce lahko lublancani svojga serifa se naprej volijo ne vidim razloga, da bi bili pa mariborcani kaj bolj pametni in ne volili svojo kanglo (in isto velja za koprcane in "kurente", kjer se nam obeta da se opet vrne ta stari skodljivec celavi...)...

Pa da se se tvojih travm dotaknem, ne ignoriram te, pa ne zato ker bi mi bil ekstra simpaticen, ampak ker enostavno nikogar ne ignoriram, vecinoma pa uporabljam funkcijo, da berem le prijatelje... tako da ce sem ti kdaj ne uspel odgovoriti je to lahko da a)nisem niti videl, da mi odgovarjas ali b)nisem videl smisla, kot zdaj ne, pa se mi takrat ni dalo s tem ukvarjat (hmmm, ne vem kak se mi zdaj da... :-))...

lpA
... čuj, enako kot sem onemu žabaru pred šestimi leti hotel povedat, bi tebi danes rad povedal, da takrat Mariborčani niso rušili radarje in Kanglerja, ker so s tem na komando stricev iz ozadja hoteli rušiti glavno tarčo Janšata, ker je Kangler s Šešokom sklenil pogodbo za cestno ropanje Mariborčanov in očitno tudi Ptujčanov več kot 1 (eno) leto preden je Janša sploh bil izvoljen za predsednika vlade ... evo, in če tega preprostega s koledarjem dokazanega dejstva ne razumeš, potem je jasno, da ne razumeš čisto nič, kar jaz napišem na toti forum in je res bolje, da me ne bereš ...

P.S.: nikjer nisem napisal, da Ptujčanov ni bilo na protestih, ker jih ne poznam in zato tega ne morem vedet, napisal pa sem, da med - ko glih govoriš o neplebiscitarnosti - nekajkrat(!) po 10.000 (deset tisoč) Mariborčanov - ker več jih na Trg svobode ne moreš stlačit - enake žrtve radarjev Ptujčani - BTW, pohvaljeni - niso prišli rušit Kanglerja na komando stricev iz ozadja ... khmm, razen če so po tvojem - zdaj se ponavljam, ampak je boljše dvakrat povedat - strici iz ozadja že eno leto pred neplaniranimi(!) predčasnimi(!) volitvami vedeli, da bo izvoljen Janez Janša in ga je zato z eno leto prej podpisanimi Kangler-Šešokovimi radarji treba zrušit ... khmm, ker namreč rahlo dvomim, da sem tvoje besede "sploh ne dvomim, da so mb v tistem cajtu preplavile avantgardne sile sirse stajerske... komanda je le komanda... " jaz narobe razumel ... evo, zdaj pa se lahko vrneš na stare pozicije in spet a) ne vidiš, da ti odgovarjam ali b) ne vidiš smisla, kot zdaj ne, pa se ti takrat ni dalo s tem ukvarjat, kot ne veš kak se ti zdaj da ...