5 ur
Slovenski prevozniki lani bolj dejavni in tudi bolj učinkoviti
6 ur
Portugalska tovarna, kjer se vrstijo generacije delavcev
6 ur
Najbolj brani članki danes
7 ur
Nov energetski zakon: prepoved plina za nove stanovanjske stavbe z letom 2025, drva imamo radi 1
8 ur
V EKWB po očitkih iz ZDA potrdili likvidnostne težave. Ustanovitelj podrobneje pojasnjuje situacijo
9 ur
Delničarji Valamarja potrdili 0,22 evra dividende
9 ur
Nemška vlada malenkost izboljšala napoved gospodarske rasti
9 ur
V Severni Makedoniji volijo novega predsednika države
9 ur
Ljudi je premalo, vsi hočejo robote: Yaskawa v Kočevju v tovarno robotov vlaga 32 milijonov evrov
9 ur
Tako stroge bodo lahko omejitve pri Airbnb 3
10 ur
Zakaj Furs ne ponuja več podatkov o prevoženih kilometrih uvoženih vozil in kako lahko do njih pridete sami
10 ur
Kako aprilski evrski PMI vpliva na pričakovanja o obrestnih rezih ECB in kaj govori o nemški recesiji
10 ur
Kaj narediti s stavbo na Litijski? In kaj s TR2? Rešitve so na dlani! 3
10 ur
Hudo dobra živila iz presežkov sadja in zelenjave
11 ur
Izberite pravega borznega posrednika (Oglas)
11 ur
Mesec: Pokojninska reforma bo sprejeta prihodnje leto 5
12 ur
Delo: Nama v roke nemškega sklada
12 ur
Evropski parlament sprejel direktivo o trajnostnih dobavnih verigah 5
13 ur
Stroški energetske krize: koliko stane regulacija cen električne energije, kateri dobavitelji so pobrali največ 1
13 ur
Bo Aleksandra Čeferina po koncu mandata v UEFA zaposlil Sandor Csanyi iz madžarskega OTP? 1

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 13.11.2018 15:18
[bobek13]
za mene je kangla priblizno isti skodljivec ko jan kovic, torej zakaj bi bili mariborcani kaj slabsi od ljubljancanov?

;-)

lpA

p.s.: vprasanje, koliko je sploh bilo mariborcanov na tem rusenju, glede nato, da je "pol" ptuja sodelovalo, sploh ne dvomim, da so mb v tistem cajtu preplavile avantgardne sile sirse stajerske... komanda je le komanda... ;-)
... čuj, to forum.finance.si/?m=...300&single sem pred zdaj že davnimi šestimi leti napisal za preveč pametne žabare, očitno pa tudi za preveč pametne kurente velja ...

P.S.: ti me sicer že nekaj let ignoriraš (= mi ne odgovarjaš), ampak ker me za razliko od onega bednega renameta za mojim hrbtom skrit za funkcijo ignore na totem forumu ne ogovarjaš, tvoje poste lahko vidim, zato ti na toti tvoj butast in z logiko skregan komentar odgovorjam, ker pričakujem, da bo toti moj post kakšen forumaš mogoče prebral, ne pričakujem pa tvojega odgovora ... aja, in da ne bom še enkrat isto pisal, je tole forum.finance.si/?m=...909&single za paciente druge sorte, ki me s funkcijo ignore sicer ignorirajo in - naj razume, kdor more - bolj kot me ignorirajo, bolj me berejo ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2742261

Strani: 1

bobek13 sporočil: 4.301
ko bos razumel, kaj sem napisal se lahko naprej meniva :-) - ker iz teh tvojih odgovorov jaz ne razumem kaj bi ti meni rad povedal, v smislu odgovora na moj post... ;-)

ce pa je enostavno problem v tem, da jaz tebe (ali vice versa ;-)) elementarno nisem sposoben razumet, pa tudi v redu, ne bom prevec trpel... ;-)

evo bom pa se potrudil in ti poskusil razclenit svoj prejsnji post: :-)

- mi dol visi kaj ti zabarjem razlagas, okrog mene, je tiste dni bilo ogromno govora med "kurenti", kak gredo (v skupinah) v MB rusit kanglo... zdaj, ce ti hoces to zanikat, mi je gladko vseeno, ma v MB so rusili kanglo tudi prebivalci drugih obcin in ni jih bilo malo...

- par izi vprasanj zate, koliko ljudi je bilo takrat na ulicah? koliko je volilnih upravicencev v mb? a se ti res zdi, da ste mariborcani tako plebiscitarno "odstopili" kanglo? ;-)


-tako kot jan kovic kot kangla sodita za zapahe. ce lahko lublancani svojga serifa se naprej volijo ne vidim razloga, da bi bili pa mariborcani kaj bolj pametni in ne volili svojo kanglo (in isto velja za koprcane in "kurente", kjer se nam obeta da se opet vrne ta stari skodljivec celavi...)...

Pa da se se tvojih travm dotaknem, ne ignoriram te, pa ne zato ker bi mi bil ekstra simpaticen, ampak ker enostavno nikogar ne ignoriram, vecinoma pa uporabljam funkcijo, da berem le prijatelje... tako da ce sem ti kdaj ne uspel odgovoriti je to lahko da a)nisem niti videl, da mi odgovarjas ali b)nisem videl smisla, kot zdaj ne, pa se mi takrat ni dalo s tem ukvarjat (hmmm, ne vem kak se mi zdaj da... :-))...

lpA

Strani: 1