Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-149637 sporočil: 3.223
Ubogi Bandeli,vse leti po njemu.Po njemu,ki je kriv samo toliko,da je tak kot je in takega so naredili drugi,če odmislim nekatere značajske lastnosti,ki jih vsak dobi po naravni poti. Od predlagatelja na ministrsko funkcijo do imenovanja,vsi so vedeli,da je zaletav,nekontroliran v izjavah in primitiven.Nesposoben za delo na javno izpostavljenem mestu.In tista njegova po vožnji z modrimi lučmi,da lahko počne kar hoče.In kaj je narobe? Vsi politiki počnejo kar hočejo,če le ubogajo "naddelodajalca".On je vsaj pošteno povedal za razliko od še večjega "butlna",ki je izjavil da med vožnjo dela in ne ve s kakšnimi signali ga vozijo v službo. To je zame xkrat bolj hinavsko in pokvarjeno od prekrškov Bandelija.
Sicer mi je všeč,da jih je spravil v zadrego.Bandeli namreč.Po njegovi zaslugi se še enkrat več sramoti reševalka države Bratuškova,ki na tehtnico za proti utež meče Črneca,ki je določene izjave dal v preteklosti in bi,če bi,moral odgovarjati takrat in ne sedaj.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2742200

Strani: 1

shevchenko sporočil: 21.898
Sicer mi je všeč,da jih je spravil v zadrego.Bandeli namreč.Po njegovi zaslugi se še enkrat več sramoti reševalka države Bratuškova,ki na tehtnico za proti utež meče Črneca,ki je določene izjave dal v preteklosti in bi,če bi,moral odgovarjati takrat in ne sedaj.
Se popolnoma strinjam. Bratuskova kot predstavnica velekapitala, ki se slepa na upokojence, mi totalno ne potegne. To je vse super za levico, ki ji vsak skandal desnicarjev koristi.

Strani: 1